Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 3. března 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Dopravně-psychologické vyšetření

Asociace dopravních psychologů ve spolupráci s Dopravním podnikem hl.m. Prahy uspořádala odborný seminář na téma „Dopravně-psychologické vyšetření u řidičů s adiktologickou anamnézou“. Seminář se konal 25. února 2014 v budově ředitelství Dopravního podniku hl. m. Prahy, Sokolovská 217/42, Praha 9.... celý článek »

Redakční testy elektromobilů

V prvním čísle loňského ročníku našeho magazínu jsme letmo představili horkou novinku Peugeot Partner s elektrickým pohonem. Po roce, v třetím únorovém týdnu 2014, měli zájemci o elektrická vozidla v České republice možnost prvního důkladnějšího seznámení s elektromobilem, který obohacuje nabídku... celý článek »

V Praze o plynu v dopravě

Český plynárenský svaz uspořádal v pořadí již 7. mezinárodní konferenci Perspektivy rozvoje a využití CNG a LNG v dopravě, která se uskutečnila 19. února 2014 v Kongresovém centru U Hájků v Praze 1. celý článek »

Program ZeEUS odstartoval

Koncem ledna letošního roku odstartoval renomovaný evropský svaz UITP (International Association of Public Transport) program nazvaný ZeEUS - Zero Emission Urban Bus System. Program má běžet 42 měsíců a je zaměřen na podporu elektrobusů v Evropě. K tomu je připravena celá řada prezentací. Akce je... celý článek »

DKV přináší aktualizovanou aplikaci pro vyhledávání levnější nafty

(Tisková zpráva) Společnost DKV Euro Service spustila novou verzi své bezplatné aplikace pro chytré telefony s operačními systémy iOS a Android. Aplikace umožňuje uživatelům porovnávat ceny paliv u čerpacích stanic po celé Evropě v zadaném okruhu. S aktualizací bylo zároveň spuštěno šest nových... celý článek »

Dynamické řízení Volvo

Podle studie provedené společností Volvo Trucks má více než polovina evropských řidičů nákladních vozidel potíže s bolestmi zad, krku a ramen. S novým dynamickým řízením Volvo lze vůz řídit jen s minimálním úsilím, což snižuje riziko zranění řidiče. celý článek »

Renault Trucks pro JP Spedition & Transport

Jednatel společnosti JP Spedition & Tansport Jan Pavlíček si v minulém týdnu převzal klíče od prvních dvou modelů Renault Trucks T 460 lowdeck. Dalších 7 vozidel bude předáno v následujících dnech. celý článek »

V Británii mýtné od dubna

Velká Británie zavádí od 1. dubna 2014 mýtné poplatky pro zahraniční nákladní vozidla s celkovou hmotností 12 tun a výše. Tato povinnost se vztahuje na všechny státní silnice. celý článek »

Hlasujte

Jak řešíte ve své společnosti nákup a hospodaření s pneumatikami?
Převážně vlastními silami, máme vlastní pneuservis6%
 
Spoléháme se na externí pneuservis(y)90%
 
Máme kontrakt na tyre management, ale platíme za služby, ne za kilometr6%
 
Máme kontrakt na tyre management a platíme náklady za ujeté km0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Co přinesl rok v technice
  • Profesionální řidiči stárnou. Kdo na jejich místo?
  • Dlouhé soupravy brzdí v EP návrh zákona
  • Svezli jsme se: DAF CF a LF
  • Těžké stavební řady

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr