Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 1 / 2013

 
 

Vybrané články

EU: dozvuky chybných rozhodnutí

EU: dozvuky chybných rozhodnutí

 

Loňský konflikt mezí Komisí a EP ovlivnil jednání prvních dvou měsíců letošního roku. Co čeká na irského předsedu v prvním pololetí a v jakém stavu předá předsednictvo Rady Evropské unie Litvě v červnu 2013? To jsou... celý článek »

 
Zpětný leasing nákladních vozodel

Zpětný leasing nákladních vozodel

 

V posledním čísle loňského ročníku jsme hledali odpověď na nerudovskou otázku v případě definitivního rozhodnutí autodopravce, že vozidlo prodá. Informace byly zaměřena na vozidla kategorie N1. U těžších a dražších... celý článek »

 
Slevy na mýtném

Slevy na mýtném

 

V poslední čísle loňského ročníku jsme se na stránkách T&b podrobně věnovali problémům, které vznikly v souvislosti s vymáháním nedoplatků na mýtném. Uvedli jsme podrobnosti konkrétního případu jednoho z dopravců. Na... celý článek »

 
Nové motory z Eindhovenu

Nové motory z Eindhovenu

 

Pro několik desítek odborných novinářů z celého světa zorganizoval DAF uprostřed března dva dvoudenní semináře, jejichž cílem bylo představit nejnovější šestiválec PACCAR MX-11 v emisním provedení Euro VI. Společnost... celý článek »

 
Automatizované, nebo ruční řazení?

Automatizované, nebo ruční řazení?

 

Jaká převodná ústrojí najdeme u současných nákladních vozů? Kam se posunul vývoj za poslední desetiletí? Jaké systémy jsou nejběžnější u silničních a jaké u stavebních vozidel vyšších hmotnostních kategorií? To jsou... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz