Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 4 / 2012

 
 

Vybrané články

Mátra Transport mezi elitou

Mátra Transport mezi elitou

 

5. listopadu 2012 vyvrcholil třetí ročník soutěže o Evropského autodopravce roku, kterou pořádá společnost MMM Business Media, vydavatel časopisu Truck & business. Finálový den proběh v rámci výstavy Fleet Transport... celý článek »

 
Konflikt mezi EP a komisařem EU

Konflikt mezi EP a komisařem EU

 

Opět jsme zavítali do bouřlivých vod jednání EU, kde se na zasedáních projevila neústupnost a nedostatek tolerance při řešení kauzy dlouhé soupravy. Jednota se však ozývá ve snaze o záchranu životního... celý článek »

 
Jak prodávat firemní auto

Jak prodávat firemní auto

 

Nerudovská otázka stále častěji trápí nejen každého soukromého majitele letitého motorového vozidla, ale i autodopravce, který chce samozřejmě maximalizovat zisk z prodeje firemní ojetiny. Nabízí se prodej zaměstnancům,... celý článek »

 
TRIDEC DL-S

TRIDEC DL-S

 

U příležitosti hannoverského autosalonu IAA představila společnost JOST, jejíž součástí je nově i značka Tridec, několik zajímavých technických novinek. Jednu, která patří posledně jmenované společnosti, přibližuje... celý článek »

 
Palivo motorů příštího desetiletí

Palivo motorů příštího desetiletí

 

V minulém čísle jsme se zmínili o soutěži ALFA vyhlášené Technologickou agenturou České republiky, kde jsme upozornili na realizací tří projektů, týkajících se výroby a využití vodíku a představili jsme zajímavý... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz