Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 3 / 2009

 
 

Vybrané články

Psota Transport

Psota Transport

 

V malebné, vínem provoněné oblasti jižní Moravy, poblíž Znojma, má sídlo společnost Psota Transport. S jednatelem a zakladatelem společnosti Karlem Psotou jsme hovořili o současnosti a plánech dopravní firmy. Jaká... celý článek »

 
Užitková vozidla na IAA

Užitková vozidla na IAA

 

Frankfurtský autosalon je největší evropskou přehlídkou automobilové techniky, kde je možnost získat ucelený přehled nejen o současné automobilové produkci, ale zejména o dalších směrech vývoje. Jednoznačným hitem... celý článek »

 
Jak přežít krizi v autodopravě

Jak přežít krizi v autodopravě

 

Jak přežít krizi v dopravě Na stránkách našeho magazínu jsme se v letošním roce několikrát věnovali stále aktuálnímu tématu, jímž jsou současné hospodářské problémy ve světě, a tedy i u nás. Dnes, v době, kdy mnozí... celý článek »

 
Balík opatření pro silniční dopravu

Balík opatření pro silniční dopravu

 

Legislativní balík, schválený nedávno Evropským parlamentem, pokrývá tři oblasti: kabotáž v nákladní dopravě, směrovanou ke snížení prázdných jízd kamionů, pracovní doby řidičů autobusů a jednotné podmínky pro... celý článek »

 
Vývoj kvality paliv nákladních vozidel

Vývoj kvality paliv nákladních vozidel

 

V minulosti se kvalita paliv neustále přizpůsobovala požadavkům motorů a byla v této souvislosti chápána jako úroveň vlastností, kterou palivo musí mít, aby s ním mohl motor dlouhodobě, spolehlivě a ekonomicky pracovat.... celý článek »

 
Truck Business Day 2009

Truck Business Day 2009

 

Celostátní setkání podnikatelů a manažerů silniční autodopravy Truck Business Day 2009 pod hlavičkou časopisu Truck & business a serveru truck-business.cz plně se neslo plně v duchu aktuálních otázek současné... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz