Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Scania Trailer Rent: Pronájem návěsů

Scania Trailer Rent: Pronájem návěsů

 
scania

pondělí, 22. září 2014

Společnost Scania Czech Republic s.r.o. před více než dvěma lety spustila program Scania Rent, díky kterému si mohou dopravci pronajmout tahač Scania – ať už pro potřeby vykrytí neočekávaných zakázek, nebo pro vyzkoušení technologických novinek švédské automobilky.

 

Nezřídka se stává, že přepravní společnost získá neočekávanou nabídku, pro kterou však nedisponuje dostatečnou kapacitou. Proto je tu nové řešení pronájmu od společnosti Scania. Kromě tahače je možné pronajmout si na dobu od jednoho do 24 měsíců rovněž návěs. Za výhodnou cenu tak může zákazník získat na omezenou dobu kompletní soupravu pro své podnikání. V programu Trailer Rent nabízí Scania valníkové návěsy v provedení se standardní výškou návěsového čepu nebo pro tzv. „low deck“. Stejně jako tahače lze po šesti měsících pronájmu odkoupit za výhodných podmínek i návěsy.

„Program Trailer Rent považujeme za logické doplnění již osvědčeného pronájmu tahačů. Zákazník má nyní možnost pronajmout si pouze tahač, samotný návěs nebo kompletní soupravu. Tím se samozřejmě zvyšuje flexibilita při plnění zakázek. Návěsová technika je v omezené míře skladem, a proto jsme schopni reagovat ve většině případů skoro okamžitě. Zájemci o pronájem návěsů od nás navíc dostanou garantovanou cenu, která v sobě zahrnuje veškeré poplatky, tedy kompletní pojištění, program pro opravy a údržby, financování, daň a péči o pneumatiky,“ říká Marián Černoch, obchodní ředitel Scania Czech Republic s.r.o.

Pronájem návěsů, stejně jako pronájem tahačů, zajišťují prodejci nových vozidel ve vybrané síti dealerů Scania, kteří jsou připraveni nabídnout zákazníkům řešení ušité na míru jejich podnikání.

Více: T&b č. 3

Napsal: Vlastík

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz