Scania  servisním partnerem pro návěsy ZVVZ MACHINERY  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Scania servisním partnerem pro návěsy ZVVZ MACHINERY

Scania servisním partnerem pro návěsy ZVVZ MACHINERY

 
scania-0

pátek, 11. ledna 2019

Mezi společností Scania a ZVVZ MACHINERY Milevsko byla podepsána smlouva o zajištění servisních prací. Týkat se bude návěsů provozovaných v oblasti Moravy a Slezska.

 

K provádění garančních prohlídek a záručního i pozáručního servisu bude docházet v Třanovicích. „Jsme rádi za projevenou důvěru. Autorizované servisy Scania nabízí vysokou kvalitu a odbornost nejen pro opravu a údržbu nákladních vozidel a autobusů, ale právě také pro velké množství přípojných vozidel,“ říká vedoucí servisu Scania v Třanovicích a Paskově Milan Doležal.

„Pro ZVVZ MACHINERY, a.s. je servis v Třanovicích výhodný především svou lokalitou, protože oblast Moravy a Slezska nebyla dosud smluvně zajištěna kvalitním záručním a pozáručním servisem. Značka Scania je pro nás synonymem kvality, proto věříme, že budeme s jejími službami spokojeni,“ říká Jana Urbanová.

Značka ZVVZ není na trhu žádným nováčkem. V letech 1959 až 1995 opustily brány výrobního podniku tisíce ocelových přepravníků a přepravníkových nádob. V roce 1995 byla zahájena výroba hliníkových produktů. Od roku 2013 jsou do výrobního programu zařazeny i zemědělské návěsy na tekuté odpady. V letošním roce byl sortiment výrobků určených pro zemědělský sektor rozšířen o výměnné nástavby. Pokud má zákazník vlastní přání a potřeby, dokáže společnost ZVVZ MACHINERY nabídnout i speciální řešení.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz