Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Konference Pneu & Business 2014 diskutovala o aktuálních problémech odvětví

Konference Pneu & Business 2014 diskutovala o aktuálních problémech odvětví

 
dsf

úterý, 16. září 2014

Jak nejenom přežít na současném vysoce konkurenčním trhu, ale k tomu i přiměřeně prosperovat? Na tuto otázku se pokusili odpovědět řečníci i diskutující na konferenci Pneu & Business 2014, která se konala 10. září v Golf & Spa Resortu Kunětická hora u Pardubic. Konference se zúčastnilo na 170 hostů z celé České republiky a také několik hostů ze zahraničí. U příležitosti konference bylo uvedeno první slovenské číslo Pneu revue.

 

Na programu bylo čtrnáct přednášek na různá témata, která se tak či onak dotýkají každého podnikatele i vedoucího pracovníka pneuservisu. Pokles obchodních marží, sílící konkurence, vliv internetu, ale také technické otázky pneuservisu, jako je vysoce aktuální problematika TPMS,  to je jen část témat, která zazněla na konferenci.
Řečníci se rekrutovali ze špiček odvětví, takže i kvalita a vypovídací  hodnota jejich vystoupení byla přes omezený časový rámec na vynikající úrovni.  Ti, kteří se rozhodli využít večerního balíčku a zůstali do dalšího dne, mohli pokračovat v diskuzi i v zábavě při večerním grilu. A někteří z účastníků využili pozvání na akci, která se konala o den později – T-Mobile Den s Fleetem 2014. Na tomto tradičním sumitu vedoucích pracovníků z  oblasti pořizování a správy vozových parků pod hlavičkou časopisu FLEET téma pneumatik také nemohlo chybět.

Konference Pneu & Business 2014 byla přenášena živě na internetu, takže ji mohli alespoň na monitorech svých počítačů či tabletů sledovat další zájemci z řad pneu-profesionálů. Z ankety, kterou organizátoři provedli mezi účastníky konference, vyplývá, že 75 % hostů tvořili zástupci retailu (pneuservisů), 7 % zástupci velkoobchodů, přibližně stejné procento zastupovali zástupci výrobců (dovozců) a zbytek připadl na dodavatele odvětví (mimo pneu) a ostatní.

Podrobné informace o konferenci najdou zájemci na webových stránkách časopisu Pneu revue http://www.pneurevue.cz

 

Napsal: Tisková zpráva

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz