DKV a její vylepšená aplikace  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » DKV a její vylepšená aplikace

DKV a její vylepšená aplikace

 
dkv

středa, 10. září 2014

Společnost DKV Euro Service spustila vylepšenou verzi své bezplatné aplikace, díky níž mohou majitelé chytrých telefonů s operačními systémy iOS a Android porovnávat ceny paliv u čerpacích stanic DKV v zadaném okruhu v rámci celé Evropy. Uživatelé si mohou na displejích nově zobrazit ceny pohonných hmot i v lokálních měnách důležitých tranzitních zemí. Kromě české koruny jsou to například bulharský lev, rumunské leu nebo maďarský forint. Uživatelé mohou zároveň využívat nový informační servis.

 

„DKV aplikace se stává oblíbeným nástrojem řady dopravců, svědčí o tom stále rostoucí počet uživatelů. Výběrem vhodné čerpací stanice se dají ušetřit značné finanční prostředky. V České republice například dosahují rozdíly v cenách mezi jednotlivými stanicemi až 5 Kč na litru nafty,“ říká Ondřej Pavlík, výkonný ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service. 

V prvním čtvrtletí letošního roku se měsíční počet uživatelů vyšplhal na 11 000. Aplikace je od začátku roku dostupná v osmi jazykových verzích: češtině, němčině, angličtině, francouzštině, italštině, holandštině, polštině a rumunštině. Uživatelé si mohou pro svá vyhledávání nastavit četné specifické parametry pro filtrování podle nabídky čerpacích stanic, jako například nepřetržitý provoz, vysokoprůtokové výdejní stojany, restaurace a mnoho dalších parametrů. Často navštěvované stanice DKV, nastavení filtrů nebo dokonce kompletní výsledky vyhledávání lze jednoduše uložit mezi oblíbené položky a kdykoli si je zobrazit.

 

Napsal: Tisková zpráva

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz