Toyota Demo Days  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Toyota Demo Days

Toyota Demo Days

 
toyota-logistik

pátek, 7. dubna 2017

Společnost Toyota Material Handling (TMH) CZ si letos připomíná významné výročí, v němž si připomíná čtvrt století působení na Českém trhu. Podtitul akce Toyota Demo Days, která se konala ve dnech 5. až 6. dubna v Rudné u Prahy je 25 let rekordů a disciplín.

 

Velmi dobře připravená akce, situovaná do logistického centra Prologis Park Prague – Rudná, kde má společnost TMH CZ své sídlo, přivítala desítky účastníků, kteří se zajímali o novinky v oblasti skladovací a manipulační techniky.

Po přivítání hostů jednatelem společnosti TMH CZ Jaroslavem Žlábkem následoval na minutu přesně každý bod podrobně rozepsaného programu. Vše se odehrávalo ve velké hale společnosti. Z tendencí uplatňovaných v manipulační technice nás zaujal především přechod akumulátorových baterií na lithium-iontové zdroje dodávané pro Toyotu Material Handling jednak německou společnost Hoppecke, jednak švédskou firmou Alelion, jejíž expozice je na přiloženém snímku.

Stejně jako v případě silničních vozidel, a nejen značky Toyota, respektují konstruktéři manipulační techniky zejména bezpečnostní a ekologické hledisko. Tak je tomu i u vysokozdvižných vozíků. I v této oblasti můžeme sledovat nejen zmíněný přechodu k novým trakčním bateriím, ale i k dalším konstrukčním prvkům zvyšujícím u vysokozdvižných vozíků „aktivní“ bezpečnost. Konkrétním příkladem je nová řada retraků BT Reflex série E s unikátním naklápěním kabiny či futuristický vozík s obří obrazovkou, který představil v rámci krátké prezentace Boris Ahnberg TMHE s produktovým manažerem Martinem Křapkou z českého zastoupení TMH. Bohaté občerstvení, soutěž v ping pongu, kulturní vložka či krájení obřího dortu zpestřily bohatý program prvního dne.

Druhý den se konala tradiční soutěž řidičů Toyota CUP 2017.

Více o akci v květnovém čísle tištěného magazínu Truck & business 2/2017.

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz