„TOP 50“ bude zrcadlem odvětví silniční autodopravy současnosti  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » „TOP 50“ bude zrcadlem odvětví silniční autodopravy současnosti

„TOP 50“ bude zrcadlem odvětví silniční autodopravy současnosti

 
titulky-1

pátek, 24. června 2016

V plném proudu je příprava mimořádného vydání časopisu Truck & business na téma TOP 50 silniční autodopravy v České republice. Časopis vyjde jednak jako příloha týdeníku Ekonom 3. listopadu letošního roku a dále společně se standardní listopadovým vydáním časopisu.

 

 

Dvojí distribuce dává jedinečnou možnost oslovit nejen odvětví samotné, tj. autodopravce a jejich dodavatele, ale díky spolupráci s vydavatelstvím Economia prezentovat odvětví celému průmyslu, tj. zadavatelům přeprav.

Společnost Club 91, s.r.o, vydavatel Truck & business, spolupracuje na projektu se společností Bisnode a konferencí SpeedChain, na níž bude publikace poprvé představena, shodou okolností ve stejný den, kdy vyjde s týdeníkem Ekonom. Profily TOP 50 autodopravců v ČR budou doplněny články na ožehavá témata odvětví, k nimž se vyjádří přední osobnosti, ať už z řad dopravců, dodavatelů, státní správy, oborových sdružení a dalších zainteresovaných subjektů.

Ze strany autodopravců je o publikaci velký zájem: „Mimořádné vydání  časopisu Truck & business TOP 50 nás v záplavě titulů, které se váží k našemu odvětví, velmi zaujalo. Rádi si přečteme názory našich kolegů, často i našich konkurentů, kteří řeší stejné problémy a výzvy, které trh přináší. Považujeme to za zajímavou iniciativu,“ říká Martina Šmídlová, jednatelka společnosti Šmídl s.r.o.


Hana Kotašková, personální ředitelka společnosti HELICAR a.s., také  prozradila, proč se chce tato společnosti na projektu podílet: „Ve společnosti Helicar mám vedle záležitostí HR charakteru nyní také v portfoliu odpovědností aktivity typu PR a v tuto chvíli připravuji s našimi PR partnery plán komunikace pro tento rok. Jelikož naše společnost prochází výraznými změnami, věřím, že účast v projektu (tedy profilace naší společnosti) v Truck & Business by mohla být velmi přínosná a budeme se chtít zúčastnit.“

Za společnosti DAK Hořovice s.r.o. se k projektu vyjádřil pan Josef Keberle „Mimořádné vydání Truck & business TOP 50 silniční autodopravy, kterém připravuje vydavatelství Club 91,  považujeme za zajímavé již z toho důvodu, že osloví nejdůležitější hráče v oblasti autodopravy. Rádi si přečteme názory našich kolegů ze stejné branže. I forma distribuce se nám jeví jako velmi zajímavá. S prezentací souhlasíme a jsme rádi, že jsme byli k tomuto projektu přizváni.“

 „Mimořádné vydání Truck & business TOP 50 silniční autodopravy považujeme za zajímavou iniciativu, která osloví všechny tři strany obchodního vztahu – autodopravce, dodavatele odvětví i zadavatele přeprav. Jsme rádi, že nám byla nabídnuta možnost se prezentovat,“ říká Monika Sirotkova, Country Sales Manager Východočeské dopravní a.s.

Další informace a kontakty zde

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz