Společnost ALUKOV pořizuje pět nových vozidel DAF  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Společnost ALUKOV pořizuje pět nových vozidel DAF

Společnost ALUKOV pořizuje pět nových vozidel DAF

 
alukov

pondělí, 18. července 2016

Společnost NAPA TRUCKS, autorizovaný dealer značky DAF, dodala výrobci zastřešovacích systémů ALUKOV pět nových vozidel LF 250 FA 12t. Tři z nich jsou s plachtovou nástavbou o vnitřní délce 8,5 metru, zbývající dvě ji mají o metr kratší. ALUKOV nová vozidla pořizuje pro převoz vlastních výrobků pro zastřešení bazénů, teras či vířivých van.

 

Nová vozidla DAF LF v bílé barvě jsou vybavena šestiválcovým motorem o výkonu 186 kW (250 k) a šestistupňovou manuální převodovkou. Kabina je třímístná, má spací nástavbu Pony a nezávislé topení. Vozidla jsou připravena na připojení přívěsu o celkové hmotnosti 3 500 kg.

„Nová vozidla jsme koupili podle plánu obnovy vozového parku,“ říká Oto Tuček, ředitel logistiky společnosti ALUKOV, a vysvětluje, proč společnost jezdí s vozidly DAF: „Máme s nimi dlouholeté zkušenosti a po dvouleté přestávce jsme se rádi vrátili k této značce a omladili jsme naši flotilu právě vozy značky DAF. Nabízí příznivý poměr ceny a hodnoty a dokonale splňují naše potřeby pro přepravu zastřešovacích systémů. Vozidla DAF jsou pro nás výhodná, protože nabízí vysoké užitečné zatížení, dále z důvodu využití maximální ložné délky nástavby až 8,5 metru a případného připojení přívěsů k maximálnímu vytížení dopravy. Jejich velikost a jednoduchá ovladatelnost umožňuje přepravu do různých částí Evropy, kde montujeme zastřešení teras CORSO a bazénů. Máme nejširší výběr typů zastřešení, a proto potřebujeme skutečně variabilní prostor.“

„Jsme rádi, že si společnost ALUKOV opět vybrala vozidla DAF a umožnila nám tak navázat na úspěšnou spolupráci z minulých let. Snažíme se poskytovat služby nejvyšší kvality a jedním z nejdůležitějších kroků je přesná konfigurace podvozku dle přání zákazníka a specifického užití vozidla. Ve spolupráci s panem Tučkem jsme se shodli právě na výše zmíněné konfiguraci, tak aby byl přinos nových vozidel pro společnost ALUKOV co největší a návratnost investice co nejrychlejší,“ poznamenává k přesné objednávce Aneta Šrámová, prodejkyně vozidel NAPA TRUCKS.

Vedení společnosti ALUKOV oceňuje podle Oty Tučka na značce DAF i celoevropskou servisní síť či profesionální přístup prodejců a zaměstnanců společnosti NAPA TRUCKS. „Sami klademe důraz na péči o zákazníka, takže v tomto jsou si naše obchodní filozofie velmi podobné,“ uzavírá Oto Tuček.

Foto:

Pět nových vozidel DAF LF 250 FA pro společnost ALUKOV.

Oto Tuček, ředitel logistiky ALUKOV, a Aneta Šrámová, prodejkyně společnosti NAPA TRUCKS před novými vozidly DAF LF.

 

 

 
alukovalukov
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz