Renault Trucks úspěšný u Jost Group  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Renault Trucks úspěšný u Jost Group

Renault Trucks úspěšný u Jost Group

 
dopravci-0

pátek, 13. listopadu 2015

Evropský lídr v oblasti přepravy a logistiky bude provozovat modely Renault Trucks T 460 v provedení tahač 4x2 na mezinárodních trasách.

 

Společnost Jost Group, přední hráč na poli přepravy a logistiky v Evropě, znovu vložila důvěru do značky Renault Trucks při obnově svého vozového parku. 100 modelů Renault Trucks T, které si převzala, bude provozovat na mezinárodních trasách. Renault Trucks se stal jedním z hlavních dodavatelů Jost Group.

Tyto Renault Trucks T 460, které si Jost Group nedávno převzal, splňují požadavky dopravce pro mezinárodní přepravu: „Co se týče motoru je pro nás 460 koní ideální kompromis mezi výkonem a celkovými náklady na provoz, hlavně při plnění zakázek na mezinárodních trasách, kde ostatně budeme tato vozidla provozovat“ vysvětluje Joseph Schmitz, vedoucí nákupu Jost Group. „Všechna vozidla jsou vybavena balíčkem Pack Fuel eco pro optimalizaci spotřeby paliva vozového parku.“

Balíček Pack Fuel eco obsahuje inteligentní technologie, které přispívají ke snižování spotřeby paliva: bez režimu power, systém eco cruise control s režimem Optiroll, vypínatelný kompresor vzduchu, čerpadlo řízení s proměnným průtokem, automatické zastavení motoru nastavené po 3 minutách. Předaná vozidla jsou vybavena uzávěrkou diferenciálu na zadní nápravě, retardérem, nádržemi a vzduchojemy z hliníku, střešními a bočními spojlery, klimatizací, Bluetooth/Mp3 a ledničkou pod lůžkem.

Modely Renault Trucks T 460 ročně najedou 120 000 km na trasách převážně v Belgii, Lucembursku, Holandsku a Franci a jsou vybaveny hydraulickým systémem pro připojení sklápěčky nebo návěsu.

Jost Group
Společnost Jost Group, evropský lídr v  přepravě a logistice, byla založena v roce 1958. Nabízí služby s přidanou hodnotou v oblasti silniční dopravy, skladování, letecké a námořní dopravy. Flotila společnosti čítá 1 100 vozidel a 2 4000 návěsů. Zaměstnává 1650 osob a je zastoupena ve 13 zemích: Belgii, Lucembursku, Itálii, Francii, Portugalsku, Polsku, Německu, Holandsku, Rumunsku, Slovensku, Maďarsku, Tunisu a Maroku.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz