Novinka: Remote Tacho Download v rámci služby DAF Connect  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Novinka: Remote Tacho Download v rámci služby DAF Connect

Novinka: Remote Tacho Download v rámci služby DAF Connect

 
daf

pátek, 10. ledna 2020

Společnost DAF Trucks představuje novou funkci své platformy pro správu vozového parku DAF Connect: Remote Tacho Download. Tu mohou provozovatelé dopravy použít on-line a v reálném čase ke kontrole, ukládání a analýze paměti karet řidičů a tachografů. Remote Tacho Download pomáhá provozovatelům udrovat precizní systém správy dat z tachografu vozidla a šetřit čas.

 

 

Remote Tacho Download je součástí systému DAF Connect, on-line platformy pro správu vozového parku, která monitoruje výkon vozidel, vozových parků a řidičů v reálném čase. Nová aplikace nabízí rychlý a komplexní přístup k celé řadě informací z tachografu vozidla, získaných od připojených vozidel a jejich řidičů. Doba jízdy a doba odpočinku se zobrazují v reálném čase.

Prostřednictvím Remote Tacho Download nabízí společnost DAF tři řešení v jednom: nástroj pro stahování, ukládání a analýzu dat. Manažer marketingu služby DAF Connect Jorg Wijnands: „Správa přesného záznamu karet řidičů a pamětí tachografů je velmi pracovně náročná a náchylná k chybám. Za každý případ nepřesného vedení záznamů můžete zaplatit tisíce eur.“

Nová funkce Remote Tacho Download systému DAF Connect zajišťuje automatické čtení a ukládání informací tachografu a plně odpovídá všem právním požadavkům. Wijnands: „Provozovatel dopravy může také nepřetržitě sledovat svá nákladní vozidla a řidiče, aby zajistil, že budou dodržovat pokyny pro dobu řízení a odpočinku, a v případě potřeby zasáhnout. To nabízí větší pocit bezpečí z hlediska bezpečnosti na silnicích a rizika pokut.“

Bližší informace a podmínky použití on-line platformy DAF Connect a systému Remote Tacho Download poskytnou všichni autorizovaní dealeři DAF. 

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz