Nové centrum ojetých vozidel DAF u Pražského okruhu  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Nové centrum ojetých vozidel DAF u Pražského okruhu

Nové centrum ojetých vozidel DAF u Pražského okruhu

 
daf

pondělí, 13. července 2020

V Praze bylo otevřeno nové centrum ojetých vozidel DAF, které nabízí stálý výběr více než 200 „mladých“ ojetých vozidel DAF. Otevření střediska pro ojetá vozidla DAF, které se nachází přímo na pražském okruhu (D0, exit 19), podtrhuje ambici společnosti DAF Trucks dále posilovat svou síť ojetých nákladních vozidel v Evropě a uspokojovat rostoucí poptávku na trhu po mladých, již vlastněných nákladních vozidlech DAF v České republice i mimo ni.

 

Poptávka po nákladních vozidlech DAF nadále roste i ve východní Evropě - nejen u nových, ale i u téměř nových vozidel. Všechna pečlivě vybraná vozidla, která jsou k dispozici v novém středisku ojetých vozidel DAF v Praze, pocházejí od společností DAF, PACCAR Financial a PacLease.

Téměř všechna nákladní vozidla nabízená centrem ojetých vozidel DAF v Praze mají označení First Choice. To znamená, že tato nákladní vozidla DAF, konstruovaná tak, aby sloužila nejméně 1 600 000 kilometrů, mají stále plnou životnost, protože jsou mladší než pět let, neujela více než 600 000 kilometrů a byla vždy řádně udržována. Vozidla First Choice prošla technickými kontrolami, které zahrnují více než 200 položek, jsou ve výborném stavu a jsou nabízena s plnou zárukou nebo volitelně se zárukou na poháněcí soustavu. Vozidla First Choice mohou být také financována společností PACCAR Financial a mohou být dodána se smlouvou o opravách a držbě MultiSupport.

Kromě přibližně 200 evropských prodejců DAF, kteří prodávají ojetá vozidla DAF, jsou v Budapešti, Varšavě a Lyonu oficiální střediska pro ojetá vozidla DAF.

„Naše nové centrum ojetých nákladních vozidel v Praze se kompletně zaměřuje na prodej mladých, již vlastněných nákladních vozidel DAF,“ vysvětluje Gerrit-Jan Bas, generální ředitel společnosti PACCAR Financial Europe odpovědný za ojetá vozidla DAF. „Spojení velkého počtu vysoce kvalitních ojetých vozidel DAF se ukázalo jako recept na úspěch. Naše centra nabízejí širokou škálu špičkových vozidel DAF v široké řadě verzí a specifikací – všechna tato vozidla jsou stejně dobrá jako nová vozidla a jsou charakterizována nízkými provozními náklady, špičkovou spolehlivostí a nejvyšší úrovní pohodlí řidiče.“

Na vozidla, která jsou v současné době k dispozici v pražském středisku pro nákladní vozidla DAF, se můžete podívat na adrese www.dafusedtrucks.com.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz