Manažeři autodopravních společností na stránkách TOP 50 silniční autodopravy  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Manažeři autodopravních společností na stránkách TOP 50 silniční autodopravy

Manažeři autodopravních společností na stránkách TOP 50 silniční autodopravy

 
titulky-1

úterý, 2. srpna 2016

Na stránkách letošního mimořádného čísla našeho časopisu pod názvem TOP 50 silniční autodopravy, které vyjde v listopadu 2016, představí své společnosti statutární zástupci a vrcholní manažeři těchto firem, a současně se vybraní z nich vysloví ke žhavým tématům současnosti. Číslo, které vyjde 2. listopadu v distribuci týdeníku Ekonom a koncem měsíce společně se standardním číslem v distribuci časopisu Truck & business, spojí „na jedné lodi“ dopravce, jejich dodavatele a díky spolupráci s nejvýznamnějším ekonomickým týdeníkem též zadavatele přeprav. „Premiéra“ čísla se odehraje na významné logistické konferenci SpeedChain.

 

Zatím jen nahlédněme do obsahu TOP 50 několika citáty z profilů vybraných  autodopravních společností.

„Společnost ČSAD Uherské Hradiště a.s. je známá mezi svými zákazníky jako významný kamionový dopravce do oblasti Francie, Beneluxu a na celý Balkánský poloostrov. Vozidla výrobce MAN jsou v emisních kategoriích Euro 6 nebo EEV, všechna jsou typu low deck a vybavena  prostředky pro přepravy ADR. Standardem je zajišťování MKD přeprav v režimu JIT a distribucí na území ČR a SR v režimu D+1. Využíváme vyspělý informační systém na platformě Microsoft Dynamics NAV. Společnost dnes dokáže nabízet svým zákazníkům návrh celého dopravně - logistického procesu, který zajišťujeme vlastními prostředky,“ uvádí za společnost ČSAD Uherské Hradiště Radislav Kusák, její generální  ředitel. Svým obratem přes 600 milionů korun patří ČSAD Uherské Hradiště k nejsilnějším dopravcům Česka s vynikající pověstí.

Představíme také společnost BORS Břeclav, jejíž počátky sahají až do roku 1949. V rámci druhé vlny kupónové privatizace vznikla 1. ledna 1994 akciová společnost, rozčleněná na provozovny Břeclav, Hustopeče a Mikulov. Nově vzniklá akciová společnost zaměřila své aktivity na provozování a rozvoj nákladní dopravy, neztrátové osobní dopravy, poskytování komplexních a kvalitních celních služeb, provozování veřejné čerpací stanice pohonných hmot a mycí linky. Od roku 2001 naplňuje ČSAD Břeclav a.s. své cíle pod novým obchodním názvem BORS Břeclav a.s. „V přepravních službách se orientujeme na státy EU, především Francii, Německo, Benelux, Rakousko, ale jsme schopni zabezpečovat přepravy i do ostatních míst Evropy. Disponujeme vozidly značek Mercedes-Benz, SCANIA a DAF. Jedná se o velkoobjemové soupravy s pevnými nástavbami, ale také soupravy, které jsou speciálně zaměřené na výměnné mostové nástavby s možností využití jako skladovacích prostor,“ říká Ing. František Zugar, místopředseda představenstva.

 

„Něco jsme se za těch první pětadvacet let naučili, něco jsme vybudovali a něčím jsme přispěli i zákazníkům. Bez nich to nešlo a nepůjde ani dál. Sami jsme si na sebe před 25 roky upletli bič, kdy jsme zákazníkům „přiznali“ , že: „Náš úspěch závisí od vašeho, proto se snažíme vždy pracovat pro ten váš.“ Má to logiku, čím více se daří našim zákazníkům, tím lepší jsou i naše výsledky. Proč bychom se to měli bát říct? Hned však dodáváme, že budeme nadále pracovat tak, aby to platilo i po cestě k 50. výročí, abychom opět podpořili plány a úsilí našich zákazníků. To jsou a budou hnací motory, abychom přinášeli zlepšení, která nás přivedou společně na vrchol,“ svěřil se Vladimír Starosta, jednatel společnosti O.K. Trans Praha spol. s r.o., jejíž roční tržby z autodopravy překročily loni 1,2 miliardy korun.

„Naše dopravní a logistická společnost operuje na českém a evropském trhu od roku 1992. Zaměřením byly od prvopočátku velkoobjemové přepravy plachtovými soupravami o objemu 120 cbm a plošně pro 38 europalet. Od roku 1999 provozujeme soupravy pro přepravu výměnných nástaveb. Osmdesát % našeho vozového parku jede v režimu JIT.  V současné době provozujeme pro naše zákazníky celkem 15 000 m² skladů v Sokolově a Tachově. Provozujeme vozidla Scania, DAF, Mercedes a Renault v emisní skupině EURO 5, EEV a EURO 6, která tvoří již 60 % vozového parku, říká jednatel společnosti CM Transport Tachov s.r.o. Milan Čmiko a dodává: „Filozofií pro naše konání je spokojený obchodní partner, dlouhodobá spolupráce, profesionální dopravní a logistická služba a dodržování našeho hesla „S námi spolehlivě a včas“. 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz