Firemní auta pod Kunětickou horou  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Firemní auta pod Kunětickou horou

Firemní auta pod Kunětickou horou

 
dsf

pondělí, 31. srpna 2015

Tour de Fleet 2015, šňůra setkání odborníků na správu vozových parků ve firmách organizovaná časopisem FLEET firemní automobily, vstupuje pardubickým Dnem s Fleetem do své druhé poloviny, a vlastně poprvé v tomto roce se vrací na místo, které již fleetové setkání zažilo. V Pardubicích pod Kunětickou horou se koná již pošesté, a není to náhoda. Dobrá dostupnost z různých koutů republiky, příjemné místo, vstřícnost hostitelů z golfového resortu Kunětická hora – a našly by se i další důvody, proč si fleetařky a fleetaři tuto akci tolik oblíbili. Truck & business bude jako tradiční mediální partner u toho.

 

Dva týdny před akcí byly přihlášeny téměř tři stovky hostů včetně členů poroty ankety Hankook Firemní auto roku 2015, takže návštěvností bude tento Den s Fleetem letos zřejmě rekordní. Je to logické – na všech třech předchozích místech pořadatelé  fleetové akce teprve představovali a cílili především na místní firmy. Pardubice si z historických důvodů zachovají více „celonárodní“ charakter. Již teď je prakticky jisté, že cíl, přivést na Dny s Fleetem a závěrečný Fleet Festival Praha  1000 a více zástupců českých fleetových firem, se podaří naplnit. Tour de Fleet 2015 tak beze zbytku naplňuje svůj záměr a cíl, stát se hodnotnou obchodní a komunikační platformou pro prodej a správu firemních aut.

V dopoledním přednáškovém bloku zazní šest odborných přednášek a k nim ještě přibudou v odpoledních hodinách dva firemní workshopy. Testovací jízdy budou dopoledne vyhrazeny pro členy poroty ankety o Hankook Firemní auto roku, zatímco odpoledne bude více než stovka testovacích vozů k dispozici všem účastníkům akce. Podrobný program akce včetně anotace k přednáškám a profilu řečníků bude k dispozici na webu ifleet.cz 4. září 2015. Na akci je stále možnost se přihlásit pomocí přihláškového formuláře na webu časopisu FLEET www.ifleet.cz.

Následný program Tour de Fleet 2015 zahrnuje Den s Fleetem v Starém Městě u Uherského Hradiště (1. října) a celá akce pak vyvrcholí konferencí Fleet Festival Praha s vyhlášením výsledků anket ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku 2015.

I veřejnost může hlasovat o nejoblíbenější Firemní auta roku ve speciální kategorii na internetu, a to na adrese www.firemniautoroku.cz

Firmy mohou též bezplatně nominovat své produkty a služby do ankety ALD Automotive Fleet Awards pomocí formuláře na adrese www.fleetawards.cz

Den s Fleetem 2015 – Pardubice
Celostátní setkání manažerů pro pořizování a správu vozových parků a dodavatelů odvětví
Datum konání: 10. září 2015
Program od 9:30, registrace od 8:30
Golf & Spa Resort Kunětická hora
Dříteč 155
533 05  Dříteč
www.grkh.cz
 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz