Eurowag spustil stránky o dopadu koronaviru na silniční autodopravu  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Eurowag spustil stránky o dopadu koronaviru na silniční autodopravu

Eurowag spustil stránky o dopadu koronaviru na silniční autodopravu

 
ilustracni

úterý, 31. března 2020

Veřejně přístupný web shromažďuje všechny informace důležité pro řidiče i majitele firem. Témata se věnují především uzavírkám hranic, omezení provozu čerpacích stanic, finančním opatřením majícím dopad na toto odvětví a všechna další omezení, limity a výjimky. Webová stránka s informacemi pokrývá většinu zemí Evropy, bude aktualizována několikrát denně a překládána do několika jazyků.

 

“Prvotním zájmem naší společnosti je bezpečnost všech obyvatel. Speciální dík patří profesionálním řidičům, díky nimž mají nemocnice své zásoby, obchody potraviny a věci jsou v chodu. Náš další zájem směřuje ke klientům a obchodním partnerům EUROWAG, protože průmysl čelí naprosto bezprecedentní situaci. Uděláme proto vše, co je v našich silách, abychom pomohli a podpořili jak naše klienty, tak i celé odvětví dopravy,” říká Martin Vohánka, generální ředitel EUROWAG.

EUROWAG, jakožto velký evropský hráč, má dobré kontakty s místními úřady i dlouhodobý odborný náhled a je tak schopen shromažďovat velké množství dostupných informací. Spolu s analýzami a články expertů EUROWAG přináší důležité informace a témata pro řidiče, dispečery, účetní a majitele přepravních firem.

Odkaz na webovou stránku: https://coronavirus.eurowag.com/

Ilustr. foto archiv

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz