Eurowag: nová akvizice zvýší obat na 2 mld. eur  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Eurowag: nová akvizice zvýší obat na 2 mld. eur

Eurowag: nová akvizice zvýší obat na 2 mld. eur

 
phm

pondělí, 28. ledna 2019

Eurowag oznámil nabytí majoritní části společnosti ADS, která je vedoucím provozovatelem palivových karet pro silniční nákladní dopravu ve Španělsku a Portugalsku.

 

Eurowag tímto posiluje pozici celoevropského poskytovatele integrované mobility v Evropě pro komerční silniční dopravu. Akvizicí ADS posílí Eurowag svou přítomnost ve Španělsku a Portugalsku s 50% podílem na dopravním trhu. Společní zákazníci budou mít prospěch z portfolia služeb obou společností, které jsou poskytovány nad rámec tankovacích karet, a povedou ke zvýšení loajality a efektivity. Dovršením této transakce Eurowag dosáhhne obratu 2 mld EUR.

“Ve Španělsku i Portugalsku působí náš obchodní tým již o roku 2016. Spojení se společností ADS je dalším krokem k tomu, abychom se stali lídrem na trhu integrované mobility v Evropě pro silniční dopravu. Naší hlavní předností jsou lidé a těší nás, že můžeme přivítat nové kolegy z ADS do našeho již 700 členného týmu” Říká Martin Vohánka, CEO Eurowag.

K této dohodě došlo jen pár týdnů po dalším strategickém kroku v tomto regionu – otevření nového truckparku ve Figueres, nedaleko od španělských hranic s Francií.

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz