Scania zaváží servisy i o víkendech  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Scania zaváží servisy i o víkendech

Scania zaváží servisy i o víkendech

 
scania

pátek, 13. května 2016

Jedním z klíčových parametrů dobře fungujícího servisu je bezesporu co nejlepší logistika a dostupnost náhradních dílů. Jenom ta totiž umožňuje díky krátké dodací lhůtě dílů zajistit plynulost oprav, zkracovat jejich termíny a současně tak prostoje vzniklé při opravách či servisu snížit na nutné minimum.Scania vylepšila logistiku zásobování náhradních dílů a nově tak zaváží díly na servisy i o víkendech

 

Od první květnové neděle proto Scania začala do českých a slovenských servisů zavážet náhradní díly i o víkendech, čímž dochází k výraznému zkrácení doby víkendových oprav vozidel v případech, kdy potřebné náhradní díly nejsou skladem.

Scania tak vychází vstříc svým zákazníkům a kromě otevírací doby servisů v sobotu a ve velké většině i v neděli jim poskytuje konkurenční výhodu v podobě vyššího využití jejich vozidel. Víkendová návštěva servisu je tak v tuto chvíli pro zákazníka výrazně hodnotnější, než tomu bylo doposud.

Rozšíření pravidelného zásobování na šestkrát týdně tedy v praxi vypadá tak, že objednávky náhradních dílů, které servisy uskuteční do sobotních 13:00 hodin, budou do servisů dodány během následujícího dne, tj. během neděle (servis v Chrášťanech, Modleticích, Brně a Jihlavě + ve všech slovenských servisech) či během noci z neděle na pondělí (zbývající servisy). 

Ilustr. foto

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz