Scania otevřela nový servis v Jihlavě  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Scania otevřela nový servis v Jihlavě

Scania otevřela nový servis v Jihlavě

 
scania

úterý, 15. července 2014

Společnost Scania Czech Republic, s.r.o. v letošním roce slaví 20 let své existence a jako dárek k narozeninám dala svým zákazníkům i zaměstnancům nový servis v Jihlavě v průmyslové zóně Hruškové Dvory. Moderní zázemí nahradilo dosavadní provozovnu na Brněnské ulici z roku 2002. Scania tak v České republice neustále pokračuje v rozvoji a modernizaci své servisní sítě, momentálně čítající osmnáct servisních míst.

 

Servis byl přesunut z centra města do lépe přístupné průmyslové oblasti nedaleko dálnice D1. Také se zvýšila kapacita servisu. Současný areál se rozkládá na ploše 10.000 m2 a samotný servis disponuje jednou montážní jámou a pracovní plochou pro opravy šesti vozidel.

Po deseti měsících příprav a stavebních prací byl nový servis spadající pod dealerství Jižní Čechy slavnostně otevřen a hned prošel nemalou zatěžkávací zkouškou. Hostil totiž české finále soutěže Young European Truck Driver 2014 pro profesionální řidiče do 35 let. Kulisu vytvořily desítky věrných zákazníků značky Scania, které v Jihlavě osobně přivítali nejvyšší představitelé společnosti. Na slavnostním otevření nechyběl Peter Hornig (generální ředitel Scania CER), Peter Berner (finanční ředitel Scania CER), Radek Liška (ředitel poprodejních služeb Scania CER), Attila Vendégh (ředitel marketingu a komunikace Scania CER) nebo Marián Černoch (obchodní ředitel Scania Czech Republic, s.r.o.).

Jak už bylo uvedeno výše, Jihlava spadá pod dealerství Jižní Čechy, jehož ředitel Martin Plachý už teď prozradil jednu z chystaných novinek pro zákazníky: „Samozřejmě, že máme velkou radost, když můžeme zákazníkům nabídnout naše služby v moderním zázemí, navíc jen několik kilometrů od faktického středu dálnice D1. Ale neradi bychom zůstali jen u změny adresy. Proto od 1. září tohoto roku chystáme rozšíření otevírací doby o neděli, takže naše služby budou dostupné sedm dní v týdnu. V místě tohoto servisu je možno objednat nejen kvalitní servisní služby pro vozidla včetně vozidel přípojných, ale i zakoupit nová i ojetá vozidla a rovněž vozidla pronajmout. Taktéž je zde možnost uzavření dlouhodobějších servisních smluv za výhodné ceny. Vítejte tedy v nově otevřeném centru Scania v regionu Vysočina.“

A slova o maximální kvalitě nabízených služeb jen potvrzuje vedoucí jihlavského servisu Michal Šilhavý: „Nové zázemí vnímám jako dárek našim zákazníkům ke dvacátému výročí Scanie v České republice. Špičkové zázemí je navíc podpořeno zkušeným týmem zaměstnanců, kteří mají k našim zákazníkům velmi blízko. Všichni si moc dobře si uvědomují, že musí plnit nejen přísné normy dané švédskou centrálou, ale hlavně přání, požadavky a očekávání našich zákazníků.“

 

Adresa nového servisu v Jihlavě:

Scania Czech Republic s.r.o.

Hruškové Dvory 129

 586 49 Jihlava

Napsal: Tisková zpráva

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz