Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Jihlavský servis Scania uspěl v evropské soutěži

Jihlavský servis Scania uspěl v evropské soutěži

 
scania

středa, 13. června 2018

V evropském finále soutěže TOP TEAM mechaniků a pracovníků servisů Scania obsadil jihlavský tým třetí místo. Byla to přitom premiérová účast mechaniků z Vysočiny mezi evropskou elitou.

 

Velikostí sice patří k těm menším, ale servis Scania v Jihlavě aktuálně dosahuje velkých výsledků. V národním finále soutěže TOP TEAM se nejprve stal nejlepším v ČR a následně se v evropském finále v italském Trentu dostal do TOP3. „Určitě mohu říct, že je to velký úspěch, kterého jsme dosáhli navzdory velikosti našeho servisu,“ říká Michal Šilhavý, pod jehož vedením servis v Jihlavě funguje již devátým rokem.

Tým z Vysočiny ve složení Pavel Vrzal, Miloš Motyčka, Karel Valenta, Jaroslav Mareš a Jan Nováček se sice do evropského finále probojoval poprvé, ale v konkurenci nejlepších mechaniků z dalších devíti zemí si vedl skvěle. Pracovníci servisu Scania v Jihlavě prokázali v odhalování a odstraňování závad na nákladních vozidlech a autobusech Scania své znalosti a porazili i mnohem zkušenější týmy například z Německa a Švédska. „Jsem na ně hrdý. Stejně jako každý den ve svém zaměstnání i na této soutěži pracovali poctivě a s velkým nasazením,“ dodává Šilhavý.

Třetí místo tak jen potvrzuje kladné hodnocení zákazníků, kteří navštěvují servis Scania v Jihlavě. Ten patří dlouhodobě k nejoblíbenějším. Michal Šilhavý pro to má vysvětlení: „zákazník je pro nás rovnocenným partnerem a je vždy na prvním místě!“

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz