Do servisu Scania i v neděli  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Do servisu Scania i v neděli

Do servisu Scania i v neděli

 
scania-1

čtvrtek, 4. června 2015

Jednou z výchd pro zákazníky značky Scania je možnost opravy a údržby vozidla i v sobotu a v neděli. Jako první začaly se sedmidenním pracovním týdnem servisy dealerství Jižní Čechy a v průběhu roku 2014 se k nim přidala celá síť dealerství Praha a Severní Čechy. Od dubna letošního roku jsou pak pro zákazníky otevřeny o sobotách i nedělích brány brněnského servisu patřícího do dealerství Morava.

 

Díky pracovním víkendům servisů Scania mohou dopravci lépe plánovat pravidelné údržby a zároveň minimalizovat nežádoucí odstávky vozidla. V ideálním případě je možné servis provést přesně v době, kdy by vozidlo stálo a nevykonávalo žádnou činnost. Naopak v průběhu pracovního týdne může být plně k dispozici pro potřebné výkony.

Otevřené víkendy však  neznamenají omezení pracovní doby od pondělí do pátku. I v této době jsou servisy otevřeny a připraveny řešit jak nenadálé události, tak plánované výkony. 

Že se jedná o službu, která přináší zákazníkům spoustu výhod, potvrzuje Luboslav Ujčík ze společnosti Erneks Invest s.r.o. "Dopravní středisko společnosti ERNEKS INVEST s.r.o. využívá služeb jihlavského servisu Scania již sedmým rokem. S kvalitou oprav a s jednáním vedoucích pracovníků jsme spokojeni. V posledních měsících servis rozšířil svou provozní dobu i na soboty a neděle, což má pro dopravní činnost velký význam. Po pátečních dojezdech našich souprav můžeme během víkendu provést potřebnou údržbu a servis a v pondělí bez zdržení realizovat další přepravy zboží. Samozřejmě to přináší i dobrý ekonomický efekt, což je velmi cenné."

Ilustr. foto

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz