DHL má globální kontrakt a automobilkou Ford  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » DHL má globální kontrakt a automobilkou Ford

DHL má globální kontrakt a automobilkou Ford

 
dhl

středa, 15. listopadu 2017

Společnost DHL uzavřela novou smlouvu o zajišťování služeb v oblasti řízení nákladní dopravy jako hlavní logistický partner společnosti Ford Motor Company. DHL Supply Chain bude na základě této smlouvy řídit přepravu prototypů dílů od dodavatelů do výzkumných a vývojových středisek společnosti Ford na celém světě.

 

Tato nová smlouva navazuje na dlouhodobé vztahy mezi společnostmi Ford a DHL. V jejich rámci byl implementován model LLP pro zajišťování dodávek pro sériovou výrobu automobilů v montážních závodech v celé Evropě a Asii. Ford pověřil společnost DHL funkcí globálního poskytovatele služeb řízení nákladní dopravy ve snaze o zvyšování standardizace a úspor v rámci celého podnikání.

Todd Starbuck, globální prezident společnosti DHL Supply Chain, zodpovědný za oblast LLP, k tomu řekl: „Máme radost, že jsme byli jmenováni jediným poskytovatelem služeb pro řízení globální nákladní dopravy společnosti Ford Motor Company. Tato nová smlouva rozšiřuje dlouhodobé vztahy s Fordem a vychází z našeho osvědčeného modelu LLP. Těšíme se na úzkou spolupráci v nadcházejících letech.“

DHL nabízí rozšiřitelné a přenosné řešení, které využívá stávající řídicí věže a zavádí jeden globální systém řízení dopravy i bezkonkurenční mezinárodní síť.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz