DAF získal velký kontrakt v Beneluxu  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » DAF získal velký kontrakt v Beneluxu

DAF získal velký kontrakt v Beneluxu

 
daf

čtvrtek, 11. června 2020

Společnost Renewi, která patří mezi přední firmy zabývající se kompletní recyklací odpadů na nové produkty, nedávno obdržela dodávku prvních 200 vozidel DAF, která budou sloužit v regionu Benelux. Jako mezinárodní hráč na poli recyklace odpadů se společnost Renewi snaží ještě více snížit negativní dopad svých provozů na životní prostředí, a to modernizací svého vozového parku. Kromě nízkých nákladů na vlastnictví, inovativní nové technologie a dlouhodobé partnerské spolupráce se společnost Renewi rozhodla pro značku DAF kvůli flexibilitě konfigurací podvozku. Společnost DAF před 18 měsíci rovněž dodala společnosti Renewi 250 vozidel.

 

Nová objednávka 200 vozidel DAF CF bude dodána do holandských a belgických poboček společnosti Renewi. Objednávka zahrnuje 193 vozidel s podvozkem, vybavených různými nástavbami. Většina podvozků je vybavena zadním nakládacím zařízením a systémem pěchovače, nicméně součástí objednávky jsou také vozidla s podvozkem vybavená systémem nakladače nebo hákového zvedáku či jeřábem přímo za kabinou, které slouží k vysypávání podzemních kontejnerů. Druhé jmenované vozidlo je vybaveno novou 10tunovou přední nápravou, která nabízí kapacitu zatížení navíc. Objednávku uzavírá řada sedmi tahačů řady CF. Ty budou provozovány v zemích Beneluxu s přívěsy se sklápěčkou a přívěsy s posuvnou podlahou, určenými k přepravě odpadů.

Dlouhodobé partnerství
Společnosti Renewi a DAF spoléhají na své vzájemné odborné zkušenosti již mnoho let. DAF spoléhá na služby společnosti Renewi v oblasti trvale udržitelného třídění odpadových materiálů. Vozový park čítající 2 400 vozidel ve společnosti zabývající se recyklací odpadů se skládá převážně z vozidel vyrobených ve společnosti DAF.

Meinderdjan Botman, generální ředitel společnosti Renewi Commercial Waste v Nizozemsku, říká: „Jako společnost jsme přesvědčeni, že je velmi důležité minimalizovat velikost naší vlastní ‚ekologické stopy‘. Vozidla od společnosti DAF podporují naši ambici vypouštět co nejméně emisí.“

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz