CEE Logistics důvěřuje značce DAF  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » CEE Logistics důvěřuje značce DAF

CEE Logistics důvěřuje značce DAF

 
daf

sobota, 16. června 2018

Areál společnosti NAPA TRUCKS spol. s r. o., autorizovaného dealera značky DAF v Pardubicích, zaplnila vozidla DAF XF 480 FAR Low Deck. Stalo se tak u příležitosti slavnostního předání nových vozidel společnosti CEE Logistics a. s. Celkem bude letos tomuto zákazníkovi předáno čtrnáct vozidel DAF XF.

 

První vozidla DAF se do flotily společnosti CEE Logistics a. s. zařadila už v roce 2012. Všechna vozidla DAF z této dodávky jsou financována prostřednictvím kaptivní leasingové společnosti PACCAR Financial CZ s.r.o. formou operativního leasingu, část z nich má navíc servisní smlouvu DAF Multisupport s balíčkem Full Care.

Důležitým okamžikem při pořizování dalších vozidel do flotily bylo zapůjčení demo vozidla DAF XF 480 na měsíční test, které se v praktickém provozu společnosti CEE Logistics a. s. perfektně osvědčilo. Během testování se plně projevily všechny přednosti vozidel DAF řady XF – maximální efektivita provozu, komfort pro řidiče, bezpečnost a také výkonný motor s nízkou spotřebou paliva. Všechny tyto faktory nakonec rozhodly o účasti společnosti DAF ve výběrovém řízení na dodání celkem čtrnácti vozidel v letošním roce.

Dodávku tvoří jedenáct velkoobjemových souprav na podvozcích DAF XF 480 FAR Low Deck (konfigurace náprav 6×2 – snížený podvozek pro velkoobjemovou přepravu) a tři tahače XF 480 FT-LD (konfigurace náprav 4×2 – snížený podvozek). Jde o nejnovější modelovou řadu XF s úspornými motory MX 13 s výkonem 355 kW (480 k), dvanáctistupňovou automatizovanou převodovkou TraXon a zadní poháněnou nápravou SR 1344 s „nejrychlejším“ stálým převodem 2,05. Vozidla se pyšní komfortní kabinou Super Space Cab s automatickou klimatizací, nezávislým teplovodním vytápěním, objemnou chladničkou a lůžkem s mimořádně pohodlnou matrací Xtra Comfort. Součástí výbavy jsou i veškeré bezpečnostní systémy a prediktivní tempomat.

Dodavatelem nástaveb a tandemových velkoobjemových přívěsů je český výrobce PANAV a.s. Jde o velkoobjemové (120 m3) průjezdné soupravy s vnitřní ložnou výškou 3 000 mm se dvěma kombinacemi délek ložných ploch – vozidlo 7 720 mm + přívěs 7 720 mm a vozidlo 7 300 mm + přívěs 8 130 mm. Velkoobjemové soupravy jsou vybaveny přizvedáváním střech, systémem zakrytí průjezdu při nakládce a vykládce a třístrannou shrnovací plachtou. Generálním dodavatelem souprav je společnost NAPA TRUCKS spol. s r. o.

 

„Velmi nás těší možnost zúčastnit se tak náročného výběrového řízení. Předcházelo tomu testování vozidla DAF XF 480 u zákazníka v praktickém provozu v prosinci loňského roku. Dalším pozitivem byla určitě podpora prodeje, kdy se této společnosti dlouhodobě věnuje náš prodejce klíčovým zákazníkům David Kyncl. To vše nakonec vyústilo v tento úspěšný obchod,“ uvádí během předávání vozidel ředitel a jednatel společnosti NAPA TRUCKS spol. s r. o. Ing. Jiří Kojzar. „Jedním z pozitiv započaté spolupráce je i ten fakt, že společnost CEE Logistics má sídlo velmi blízko nás. Díky tomu můžeme vycházet tomuto zákazníkovi maximálně vstříc s termíny pro údržbu vozidel podle jeho potřeb. To se samozřejmě týká nejen tohoto zákazníka, ale všech našich zákazníků.“

 

„Se společností NAPA TRUCKS spolupracujeme vlastně od samého počátku našeho podnikání a její služby jsou vždy na profesionální úrovni. Naše letošní objednávka vozidel značky DAF tento fakt jen potvrzuje. Očekáváme právě tu vysokou kvalitu, komfort pro řidiče a minimalizaci nákladů na provoz. Samozřejmě vozidlo samo o sobě ekonomičtější provoz nepřinese. Zároveň je totiž velmi důležité věnovat se péči o řidiče, jejich pravidelnému školení s ohledem na ekonomiku jízdy a přístup k vozidlu, což nám společnost NAPA TRUCKS také zajišťuje. Dále využíváme již zmiňovaný finanční servis smluvního partnera značky DAF a pochopitelně dlouhodobě servisní služby,“ dodává Jan Novák, provozní ředitel společnosti CEE Logistics a. s.

 

Na fotografii zleva Jiří Kojzar, jednatel a spolumajitel společnosti NAPA TRUCKS, Ladislav Bensch, PACCAR Financial CZ, David Kyncl, NAPA TRUCKS, Jiří Kojzar, jednatel a spolumajitel společnosti NAPA TRUCKS, Mgr. Arnošta Votavová, MBA – projektová manažerka CEE Logistics, Přemysl Kalousek – manažer oddělení spotřeby PHM

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz