Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 17. února 2021 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Truck & business uvádí Barometr silniční autodopravy

Současná zdravotní krize a s ní související konsekvence se nevyhnuly ani odvětví silniční autodopravy. Jako odvětví životně závislé na výrobní i osobní spotřebě čelí situaci, která nesnese za posledních třicet let srovnání. celý článek »

Čtrnáct elektrobusů pro pražskou MHD

Škoda Electric ze skupiny Škoda Transportation získala zakázku na čtrnáct nových elektrobusů pro Dopravní podnik hl. m. Prahy. Hlavní město získá flotilu moderních ekologických vozidel, které neprodukují emise oxidu uhličitého a přispějí tak k čistějšímu ovzduší a harmoničtějšímu životnímu... celý článek »

Volvo uvádí nový autobus vysoký čtyři metry

Společnost Volvo Buses uvádí na trh zcela novou verzi svého dvoupatrového autobusu Volvo 9700 DD o výšce 4 metry, která je šitá na míru pro provoz v celé Evropě. Díky tomuto nejnovějšímu přírůstku do produktové řady Volvo Buses nyní nabízí zákazníkům jednu z nejširších a nejflexibilnějších řad... celý článek »

Profesionální řidiči se na polygonu v Mostě zdokonalovali v řešení krizových situací

Řidiči nákladních vozů společnosti Mercedes-Benz Trucks si o uplynulém víkendu vyzkoušeli na polygonu mosteckého autodromu zvládání jízdy v krizových situacích. Kurz bezpečné jízdy určený pro nákladní vozy a kamiony cílí nově také na jednotlivce. celý článek »

Scania už testuje autonomní nákladní vozidla v dálničním provozu

Společnost Scania získala povolení od Švédské dopravní agentury k testování autonomních nákladních vozidel na dálnici E4 mezi Södertälje a Jönköpingem. Testy proběhnou ve spolupráci se společností TuSimple, která je lídrem ve vývoji autonomních vozidel a klíčovým partnerem skupiny TRATON a... celý článek »

Kögel posiluje přítomnost ve Francii

(Tisková zpráva Kögel) Francouzské dopravní sdružení Tred Union získalo společnost Kögel na svou stranu jako silného partnera. Členové Tred Union dosáhli hned dvojnásobné výhody: Na jedné straně ze ziskovosti a udržitelnosti produktového portfolia Kögel, na druhé straně ze silné a dynamické sítě s... celý článek »

Gebrüder Weiss: Celní odbavení pro Brexitu vázne

Přestože logistické společnosti v celé Evropě včas informovaly svoje klienty o nutné administrativní přípravě na období po Brexitu, dodávky zboží do Británie druhý týden po jejím odchodu z EU váznou. „Dosažení dohody o Brexitu těsně před koncem loňského roku si mnohé společnosti mylně vysvětlily... celý článek »

Gefco pro Subaru v Česku

Společnost GEFCO rozšiřuje své klientské portfolio smlouvou se značkou Subaru. Kompletuje tak portfolio značek skupiny Emil Frey v České republice. celý článek »

Představení nových modelů Volvo FM a FMX s kabinou pro posádku

(Tisková zpráva Volvo Trucks) Nová nákladní vozidla Volvo FM a Volvo FMX jsou nyní k dispozici jako vozidla záchranné služby s kabinou pro posádku až pro devět osob. Nové varianty obou modelů vyvinuté v úzké spolupráci s výrobci nástaveb a pohotovostními složkami mají řadu vylepšení speciálně... celý článek »

Hlasujte

Jaký bude mít současná epidemie koronaviru dopad na silniční autodopravu?
Zásadní a ničivý 21%
 
Na začátku bolestný, ale časem se to vrátí k lepšímu 18%
 
Odvětví se očistí od škodlivých faktorů 18%
 
Nijak význačný, o moc hůře, než bylo, už být nemůže 45%
 

Více »

V tomto čísle

  • Silniční autodoprava na rozcestí
  • Optimální řešení pro nákladní vozidla využívající evropské mýtné sítě
  • Sdružení na straně dopravců
  • Nový svět přinesl nové výzvy
  • Reagovat na nové trendy

Více »

© 2021 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr