Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 30. listopad 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

O aktuální situaci v autodopravě

Podívejte se na některé nové články z našeho tematického vydání o aktuální situaci v autodopravě. Hovoří řada osobností z řad institucí, dopravců i dodavatelů. 

Silniční autodoprava na rozcestí

Devět zástupců autodopravních společností Česka odpovídá na otázky, které by nás před rokem sotva napadly. Text: Truck & business Ilustrační foto archiv celý článek »

Optimální řešení pro nákladní vozidla využívající evropské mýtné sítě

Ježdění po Evropě není tak snadné, pokud řídíte nákladní vozidlo. Každá země má svůj vlastní mýtný systém, který je pro tento typ vozidel velmi omezující. Za těchto podmínek je obtížné najít pouze jednu službu, jež by řešila platbu elektronického mýtného po celé Evropě, a snížit tím pracovní zátěž,... celý článek »

Sdružení na straně dopravců

Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s., je největším sdružením dopravců podnikajících ve vnitrostátní i mezinárodní nákladní a osobní silniční dopravě. V současné době sdružuje téměř 2100 podnikatelských subjektů s téměř 28 000 vozidly. Cílem a posláním Sdružení je podporovat rozvoj... celý článek »

Nový svět přinesl nové výzvy

Výroba a prodej motorových vozidel patří k těm odvětvím, které krize kolem koronaviru zasáhla nejcitelněji. Za prvních devět měsíců letošního roku se prodej vozidel v kategorii 16t+ propadl o 35 %, v Česku to bylo ještě o dvě procenta více. V absolutních číslech to znamená 75 000 neprodaných... celý článek »

Reagovat na nové trendy

Akciová společnost GPD se sídlem v Děčíně je lídrem trhu v oblasti multiznačkového velkoobchodu s pneumatikami v rámci České republiky a Slovenska. Ročně umístí na trhu na 600 000 ks pneumatik pro osobní, 4x4 a lehké užitkové automobily a přibližně 15 000 ks nákladních pneumatik. Na skladech má... celý článek »

Elektrický Renault D Wide Z.E. pro Calrlsberg

V úterý 24. listopadu 2020 předal Bruno Blin, prezident Renault Trucks, ve švýcarském Rheinfeldu klíče od Renault Trucks D Wide Z.E. Thomasovi Amstutzovi, generálnímu řediteli společnosti Feldschlösschen, dceřiné společnosti skupiny Carlsberg. Toto vozidlo je prvním z historické objednávky dvaceti... celý článek »

Miliarda pro autobusové dopravce

Vláda schválila podporu iniciovanou Sdružením ČESMAD BOHEMIA společně s iniciativou Za autobusy, na jejímž základě obdrží zájezdoví dopravci z programu COVID-BUS miliardu korun. celý článek »

Volvo Trucks s novým vozidlem Volvo FMX

Společnost Volvo Trucks nedávno zahájila prodej svého nového vozidla Volvo FMX určeného do náročných podmínek stavebního segmentu. Toto je již třetí verze modelu Volvo FMX a má zcela novou kabinu, vyšší užitečné zatížení a inovativní bezpečnostní prvky. Se zvýšeným zatížením přední nápravy až 20... celý článek »

Hlasujte

Jaký bude mít současná epidemie koronaviru dopad na silniční autodopravu?
Zásadní a ničivý 29%
 
Na začátku bolestný, ale časem se to vrátí k lepšímu 20%
 
Odvětví se očistí od škodlivých faktorů 20%
 
Nijak význačný, o moc hůře, než bylo, už být nemůže 34%
 

Více »

V tomto čísle

  • Silniční autodoprava na rozcestí
  • Optimální řešení pro nákladní vozidla využívající evropské mýtné sítě
  • Sdružení na straně dopravců
  • Nový svět přinesl nové výzvy
  • Reagovat na nové trendy

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr