Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 1. říjen 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

V pátek 2. října vychází podzimní vydání našeho magazínu pro strategické řízení silniční autodopravy. Přinášíme malou ukázku z jeho obsahu a některé další nové články z našeho webu. 

Nové převodovky Scania

Společnost Scania představuje novou řadu převodovek, která postupně nahradí všechna současná automatizovaná řešení Scania Opticruise. Převodovka G33CM, jež je prvním členem v rámci nové řady, je dostupná v kombinaci s modernizovanými motory V8 a 13litrovými motory Scania s vysokým výkonem 500 a 540... celý článek »

Eurowag uvádí Evu

Eurowag, přední poskytovatel integrovaných řešení v oblasti silniční dopravy v Evropě, uvádí od října na trh novou inovaci. Produkt E.V.A. (Enhanced Vehicle Assistant) kompletně mění platby mýta a telematické služby. V kombinaci s palubní jednotkou EETS společnosti Eurowag, EVA poskytuje snadné... celý článek »

O společnosti TIMOCOM

O společnosti TIMOCOM Odpovídá: Daniel Priban generální ředitel společnosti TIMOCOM pro Českou republiku a Slovensko   1 Můžete v úvodu stručně představit společnost TIMOCOM? Smart Logistics System od společnosti TIMOCOM se stal za 23 let svého... celý článek »

Nákladní vozidla s neutrální bilancí škodlivin

Společnost DAF Trucks zdvojnásobuje jízdní dosah typu DAF CF Electric, vybaveného technologií VDL e-power, na více než 200 kilometrů. Představení nové generace akumulátorů navíc znamená snížení pohotovostní hmotnosti vozidla, což se přímo projeví jako vyšší užitečné... celý článek »

Nová typová řada Volvo Trucks

Volvo Group Truck v Centru Klecany připravilo na čtvrtek 3. září pestré poučné kulturní odpoledne plné „švédských specialit“. V našem příspěvku se zaměříme však jen na jednu z nich – na vozidla. Všechny typové řady – Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM a Volvo FMX, které se na velkolepém setkání... celý článek »

TCO v silniční autodopravě

Naprostá většina firem v ČR využívá ke svému podnikání vlastní vozový park (fleet). Jeho náklady jsou vždy ostře sledovaným ukazatelem a mají významný vliv na konkurenceschopnost firmy a její ziskovost. A zejména v dnešní době je toto téma velmi aktuální. celý článek »

Nákladní list CMR(2. část)

V minulém čísle T&b jsme se v rámci pojednání zabývajícího se problematikou nákladního listu CMR věnovali právu odesílatele požadovat po dopravci přezkoušení hrubé hmotnosti zásilky nebo jejího množství. Na následujících řádcích problematiku nákladního listu CMR... celý článek »

Volvo má za sebou road show

(Tisková zpráva Volvo Trucks) Po odloženém slavnostním uvedení nové modelové řady Volvo Trucks na přelomu února a března tohoto roku, ke kterému došlo kvůli pandemii koronaviru, jsme mohli českým zákazníkům v termínu 1.-11. září konečně představit celou novou modelovou řadu... celý článek »

Hlasujte

Jaký bude mít současná epidemie koronaviru dopad na silniční autodopravu?
Zásadní a ničivý 17%
 
Na začátku bolestný, ale časem se to vrátí k lepšímu 34%
 
Odvětví se očistí od škodlivých faktorů 25%
 
Nijak význačný, o moc hůře, než bylo, už být nemůže 25%
 

Více »

V tomto čísle

  • Nákladní vozidla s neutrální bilancí škodlivin
  • Nová typová řada Volvo Trucks
  • TCO v silniční autodopravě
  • Nákladní list CMR(2. část)

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr