Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 18. února 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo magazínu Truck & business

První letošní číslo magazínu Truck & business, čtvrtletníku pro strategii podnikání v silniční  autodopravě, vychází 27.3.2020. Těšte se na zajímavé články z oblasti podnikání, reportáže z autodopravních společností, novinky v legislativě, EU a v neposlední řadě i produktové zajímavosti. Vaše redakce. 

Michal Červenka se v DKV zaměří na fleetové zákazníky

Společnost DKV Euro Service, jeden z předních poskytovatelů služeb mobility pro firmy v Evropě, přijala na nově vzniklou pozici obchodního manažera pro fleetové zákazníky v České republice a na Slovensku Michala Červenku. Do DKV přichází po čtrnáctiletém působení ve společnosti... celý článek »

2019 byl pro DAF úspěšný

Rok 2019 byl pro společnost DAF Trucks dobrý rok. Tržní podíl 16,2 % v kategorii těžkých vozidel (nad 16 tun) zajišťuje společnosti DAF pozici mezi třemi nejlepšími výrobci nákladních vozidel v Evropě. Podíl společnosti DAF v kategorii lehkých vozidel vzrostl z 9,0 % na 9,7 %. „Naše prvotřídní... celý článek »

Next Level Truck

Sláva, s níž společnost MAN Truck & Bus uvedla poprvé po dvaceti letech zbrusu novou generaci nákladních vozidel, odpovídala významu, který této události MAN přikládá. Stovky hostů z řad technologických partnerů, dodavatelů, zákazníků a novinářů byly svědky velkorysé show, jejíž kulisu tvořily... celý článek »

Královéhradecká provozní si vybrala DAF

DAF CF 450 FAQ 8×2 se zadní řízenou vodicí a řízenou vlečenou nápravou bude sloužit k převozu kalů z čistíren odpadních vod, které společnost Královéhradecká provozní, a.s., provozuje, a zároveň se bude využívat i na externí vývozy obecních ČOV. Dodavatelem cisternové nástavby je výrobce FABOK... celý článek »

Cargometer slouží v Syrovicích

Gebrüder Weiss používá zařízení Cargometer nejenom v areálu Jeneč, ale nově i v logistickém centru v Syrovicích. Technologie je nainstalována na čtyřech branách a poprvé v České republice i přímo uvnitř skladu. Zařízení poskytuje přesné informace o rozměrech zásilek a umožňuje tak maximalizovat... celý článek »

Švýcarský pivovar si objednal elektrické trucky Renault

Renault Trucks učinil zásadní krok k transformaci městské dopravy oznámením podpisu smlouvy se skupinou Carlsberg o dodávce 20 modelů D Wide Z.E 26 t. Tato 100% elektrická nákladní vozidla budou dodána v průběhu letošního roku a provozována pivovarem Feldschlösschen, dceřinou společností této... celý článek »

Systém DAF City Turn Assist zvyšuje bezpečnost silničního provozu ve městě

Pro zvýšení bezpečnosti účastníků silničního provozu během distribuce zboží ve městech představuje společnost DAF Trucks systém DAF City Turn Assist, který umožňuje monitorových slepých úhlů. Systém je možné objednat přímo z výroby pro vozidla 4x2 FT a 6x2 FTP nebo jako sadu prostřednictvím... celý článek »

Gebrüder Weiss přidává nové nákladní vozy na plyn

Společnost Gebrüder Weiss používá nově od počátku roku 2020 dva nákladní vozy poháněné LNG (Liquefied Natural Gas). Vozidla jezdí každý den na trase mezi německým Löhne a rakouským Salzburkem. „Za jeden rok by nasazení kamionů mělo omezit emise oxidu uhličitého přibližně o 53 tun,“ říká Jan Kodada,... celý článek »

Nový generální ředitel Renault Trucks

Do funkce generálního ředitele Renault Trucks pro Českou republiku a Slovensko byl k 1. lednu 2020 jmenován Pierre Jean Verge Salamon. Záhy nato měli zástupci odborných médií příležitost osobního setkání s novým nejvyšším zástupcem francouzské značky. Představení se konalo v Renault Truck Centru v... celý článek »

Doosan s motory Scania

Společnost Scania podepsala dohodu s jihokorejským výrobcem stavebních strojů Doosan Infracore o pokračujících dodávkách motorů. celý článek »

V tomto čísle

  • DriveLab Center přivítal novináře
  • SpeedCHAIN International 2019
  • Čistá mobilita v chytrých městech
  • 2. ročník ekologického veletrhu
  • Morální odpovědnost

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr