Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 25. listopad 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Již za několik dní vychází nové číslo magazínu Truck & business. Několik článku z jeho obsahu nabízíme v dnešním newsletteru. 

DriveLab Center přivítal novináře

Pro první týdny letošního podzimu připravil Ford zajímavou akci, jíž se zúčastnili v několika etapách nejen zástupci médií, ale i potenciální zájemci o užitkové typy. Legendární Ford Transit se představil v inovované podobě a dokonce ve dvou hybridních verzích. Rádi jsme přijali pozvání na dvodenní... celý článek »

SpeedCHAIN International 2019

Tradiční SpeedCHAIN se konal 6. a 7. listopadu jako obvykle v prostorách výstavného Břevnovského kláštera v Praze. Dopoledne začínal program ve dvou paralelně probíhajících úvodních sekcích: v Tereziánském sále zahájil sekci Perspektivy logistiky v době digitální ředitel společnosti Reliant... celý článek »

Čistá mobilita v chytrých městech

Prakticky všichni význační výrobci motorových vozidel postupně zahajují prodej elektrických nákladních vozidel alespoň na vybraných evropských trzích. K tomu jsou přinuceni striktní bruselskou legislativou. Její zastánci tvrdí, že tímto krokem výrobci motorových vozidel reagují na zvýšenou poptávku... celý článek »

2. ročník ekologického veletrhu

Ve dnech 14. až 17. listopadu se konal v pořadí druhý ročník veletrhu e-SALON, na němž se veřejnosti představily desítky novinek, a to nejen z oblasti silniční dopravy, ale v halách letňanského výstaviště nechyběly letouny, skútry a další dopravní prostředky, v mnohých případech s nadčasovým... celý článek »

Morální odpovědnost

V předchozích dílech tohoto miniseriálu věnovaného autonomním vozidlům (AV) jsme se zabývali v magazínu Truck & business především etickými otázkami: jakými pravidly by se tyto dopravní prostředky měly řídit, aby přinášely lidské společnosti a jejím členům co největší prospěch. Viděli jsme, že se... celý článek »

Modernizované Muzeum DAF bylo oficiálně otevřeno pro návštěvníky

Za obrovského zájmu veřejnosti a za přítomnosti téměř všech 160 dobrovolných pracovníků muzea otevřel profesor Pieter van Vollenhoven Muzeum DAF v Eindhovenu. Pieter van Vollenhoven je členem nizozemské královské rodiny, kterou se společností DAF vždy pojilo zvláštní pouto. celý článek »

Elektrické autobusy Scania Citywide v nové městské a příměstské řadě

„Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabídnout nejširší výběr pohonů na alternativní paliva a nyní tuto řadu alternativ doplňuje moderní elektrický autobus“ říká Anna Carmo e Silva, vedoucí divize autobusů a autokarů Scania. „Na rostoucím trhu elektrických autobusů na baterie nabízí Scania vynikající... celý článek »

V tomto čísle

  • DriveLab Center přivítal novináře
  • SpeedCHAIN International 2019
  • Čistá mobilita v chytrých městech
  • 2. ročník ekologického veletrhu
  • Morální odpovědnost

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr