Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 8. říjen 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Časopis Truck & business je dostupný také v elektronick verzi na alza.cz:

https://www.alza.cz/search.htm?exps=truck-business&publero=1

 

 

Český úspěch na DAF Driver Challenge 2019

Trofejí „DAF Driver Challenge Champion 2019“ se od minulého víkendu pyšní Peter Jacobs z Belgie. Ve velkém finále na zkušebním polygonu Goodyear v Lucembursku se o prestižní titul utkalo 18 soutěžících z celé Evropy. Druhé místo získal Nerijus Vitkauskas z Litvy, bronzový stupínek pak obsadil... celý článek »

Pět nových autobusů Scania Irizar i6s pro ARRIVA CITY

Na linkách společnosti ARRIVA CITY z Prahy do Teplic bude jezdit pět nových luxusních autobusů Scania Irizar i6s. První dva z nich se dostanou do provozu už dnes. celý článek »

DAF CF a XF s číslem 100 000

V závodě společnosti DAF Trucks v Eindhovenu sjelo z výrobní linky již 100 000. nákladní vozidlo nejnovější generace CF a XF. Dosud nikdy v celé historii značky DAF nebylo tohoto milníku dosaženo v tak krátké době. Stotisící vozidlo bylo slavnostně předáno společnosti Groep Gheys z belgického města... celý článek »

VISTA zve servisní techniky z celého světa

(TZ Volvo Trucks) ne 30. září zahajujeme registraci do soutěže VISTA (Volvo International Service Training Awards), celosvětově největšího a stále rozrůstajícího se klání servisních pracovníků Volvo Trucks. V letošním ročníku se očekává účast až 20 tisíc techniků z globální servisní sítě Volvo... celý článek »

ÚOHS zastavil řízení s českým Volvo Group

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zastavil správní řízení s dovozcem nákladních aut Volvo Group Czech Republic. celý článek »

Pouštní obr na Dnech evropského dědictví

Renault Trucks otevře své brány veřejnosti a u příležitosti Dnů evropského dědictví 2019 vystaví největší nákladní vozidlo světa a vlajkovou loď francouzského průmyslu: Berliet T100. Návštěvníci mohou obdivovat toto legendární vozidlo, vyrobené roku 1957 v pouhých čtyřech exemplářích, v sídle... celý článek »

Daimler: mílovými kroky k elektrifikaci

V rubrice Trendy již druhým rokem uvádíme v magazínu Truck & business novinky v oblasti dalšího vývoje automobilové dopravy. Čtenář je dnes přesvědčován nejen o skvělé perspektivě samořiditelných vozidel, ale i o nutném přechodu spalovacího naftového motoru na alternativní pohonné systémy. V... celý článek »

Panelákoví speditéři

V odborných kruzích je dostatečně známo, že zasílatelskou smlouvu (podle ustanovení občanského zákoníku) spolu uzavírají zasílatel a příkazce. Zasílatelství je odborná činnost, o které se říká, že zahrnuje sedmnáct řemesel. Dejme již slovo vedoucímu katedry logistiky Fakulty podnikohospodářské VŠE... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 95%
 

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr