Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 4. června 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Josef Melzer novým prezidentem ČESMAD BOHEMIA

Předsednictvo Sdružení ČESMAD BOHEMIA 31. května zvolilo na příští tři roky prezidentem Sdružení Josefa Melzera ze společnosti M+L Logistik s.r.o. Prvním viceprezidentem byl zvolen Zdeněk Suchan z firmy Autobusy Karlovy Vary, a.s., viceprezidentem pro nákladní dopravu Aleš Willert zastupující C.S. CARGO holding a v pozici viceprezidenta pro osobní dopravu pokračuje Radislav Kusák z ČSAD Uherské Hradiště a.s. Odstupující prezident Vladimír Starosta, který zastával svou funkci 18 let, popřál všem novým lídrům, ať se jim daří posilovat vliv Sdružení a hlavně jeho význam a atraktivitu pro své členy.

Gebrüder Weiss je držitelem titulu „Partner roku“ od System Alliance Europe

Sdružení evropských dopravců sběrných zásilek, System Alliance Europe, udělilo 28. května 2019 během slavnostního večera v Birminghamu ocenění, která jsou každoročně předána jeho nejlepším členům. Společnost Gebrüder Weiss získala již po páté v řadě hlavní cenu. celý článek »

Scania podporuje talentované automechaniky

Scania se snaží situaci s nedostatkem pracovníků v řemeslných oborech vyřešit podporou mladých talentovaných žáků. V České republice i na Slovensku proto zřídila stipendijní program MLADÍ PROFESIONÁLOVÉ SCANIA. Tříletý učební obor „Opravář nákladních vozidel a autobusů Scania“ je zakončený výučním... celý článek »

NOVÉ PRODEJNÍ A SERVISNÍ STŘEDISKO PRO VOZY RENAULT TRUCKS A VOLVO TRUCKS

Nové středisko v Klecanech poskytuje pod jednou střechou prodejní a poprodejní služby zákazníkům obou značek. Svojí polohou v severní části hlavního města na výjezdu u D8 přispívá k lepší obslužnosti a pokrytí požadavků zákazníků nejen ze Středočeského kraje, ale rovněž tranzitujících dopravců.... celý článek »

Úspěšné spolupráce

V dnešní společnosti se hledí zejména na úspěch a hodnotí se snaha o dosažení nejlepšího umístění mezi konkurenty, a to v jakékoli lidské činnosti. Snaha „být nelepší“ ve svém oboru nás nutí vyhledávat i v autodopravě partnery, kteří nám pomohou zvýšit náš kredit. Méně se dbá na všeobecné potřeby... celý článek »

Certifikace absolventů odborného studia logistiky na FPH VŠE v Praze

Autorem dnešního příspěvku je náš stálý dopisovatel, vedoucí katedry logistiky FPH VŠE v Praze. Tématem a přiloženými snímky se vrátíme na Den české logistiky 2019, který se letos konal 11. dubna v prostorách Vencovského auly na VŠE v Praze na Žižkově, pod záštitou rektorky VŠE v Praze, prof. Ing.... celý článek »

eSprinter u polárního kruhu

Na rozvážková vozidla kladou zákazníci i legislativa stále větší nároky, a to jak na typy vybavené spalovacími motory, tak na elektromobily. Důležitým faktorem pro hodnocení a výběr vozidla je spolehlivost – a to i v extrémních podmínkách, které mohou přinést např. náhlé změny počasí. Právě... celý článek »

EASTLOG 2019

Tradiční významná dvoudenní logistická akce proběhla ve dnech 15. a 16. května v Aquapalace Hotelu Prague a přilákala jako obvykle stovky zájemců o tento nový obor. První den byl zasvěcen přednáškám ve čtyřech workshopových sekcích, druhý konferenční den byl věnován logistice v praxi a... celý článek »

Logistika na akademické půdě

  Odpovídá: doc. JUDr. Ing. Radek Novák, CSc. vedoucí katedry logistiky Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze   1 Katedra logistiky byla na VŠE v Praze založena v roce 1990 jako první katedra logistiky na tehdy ještě československých vysokých školách.... celý článek »

Jak funguje elektrifikovaná dálnice

Nulová uhlíková stopa, tišší vozidla, skvělé jízdní vlastnosti a žádné emise výfukových plynů. Průběžné nabíjení na elektrifikovaných dálnicích představuje obrovský potenciál pro těžkou nákladní dopravu. celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 95%
 

Více »

V tomto čísle

  • ROZVOJ KOMBINOVANÉ DOPRAVY S PODPOROU EVROPSKÉ UNIE
  • Priority Evropské komise na další rok
  • AUTONOMNÍ VOZIDLA: VÍCE OTÁZEK NEŽ ODPOVĚDÍ (4)
  • Příslušenství, garážová a servisní technika na veletrhu Czechbus
  • Nový Mercedes eVito Van

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr