Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 29. března 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vychází nové číslo Truck & business

Právě vychází jarní číslo magazínu pro strategické řízení silniční dopravy. Podívejte se na výběr článků z jeho obsahu. Časopis si můžete objednat na našem webu v tištěné podobě nebo v pdf.

Úspěšné spolupráce

V nové rubrice chceme poukázat na využívání nové techniky u autodopravců, resp. na účelnou spolupráci mezi dodavateli a dopravci. První tři příklady smysluplné spolupráce jsme zachytili na sklonku loňského a na začátku letošního roku. celý článek »

100 let značky Citroën

I v letošním roce chceme v rubrice Retro přiblížit zejména zapomenuté klenoty ukryté v muzeích či u soukromých sběratelů. První zastavení je však poněkud výjimečné. Stoleté výročí přední evropské automobilové značky nelze přehlédnout. V jubilejní mozaice připomeneme několik perliček z bohaté... celý článek »

Renault Master Trucks Z.E

Naposledy jsme aktivity francouzské společnosti v oblasti elektropohonů charakterizovali v našem magazínu 4/2018 těmito slovy: Renault Trucks představuje po desetiletém testování v reálných podmínkách provozu ve spolupráci s vybranými partnery svoji druhou generaci 100% elektrických vozidel:... celý článek »

Předvídatelné společenské následky

Pokračujeme v sérii příspěvků věnovaných autonomnímu řízení. Autorem je jako v minulém roce náš dopisovatel z Přírodovědecké fakulty UK a Centra Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice. Aktuálnost problematiky samořiditelných vozidel potvrzují i různé aktivity a soutěže na univerzitách a... celý článek »

Avia: návrat k elektromobilům?

První informace o obnovení výroby nákladních vozidel české značky jsme zaznamenali dvěma lety. V mezidobí jsme zveřejnili několik článků včetně testu vozu s pohonem všech kol (viz T&b 3/2018). Záhy však proběhla tiskem informace o ukončení činnosti automobilky. Letošní březnová zpráva z Přelouče o... celý článek »

Cesta nákladních vozidel Scania napříč Latinskou Amerikou dlouhá 14 000 kilometrů

Dvě nákladní vozidla Scania S 500 nové generace zahájila svou cestu v jižní Brazílii. Po 54 dnech a 14 000 ujetých kilometrech dorazila do Peru. Jednalo se o výlet plný objevů a setkání s lidmi z Latinské Ameriky, jehož cílem bylo ukázat, že správný přístup může změnit... celý článek »

Renault Trucks loni rostl v dvojciferných číslech

Renault Trucks zakončil rok 2018 s celkovým objemem 54 868 fakturovaných vozidel, což znamená 10% nárůst v porovnání s předchozím rokem. Na dynamickém evropském trhu posílil francouzský výrobce svoji pozici zvýšením tržního podílu o 0,2 procentního bodu v segmentu vozidel nad 16... celý článek »

Alu kovaný disk Speedline Truck SLT 3018

Speedline Truck, značka disků pro nákladní automobily náležející do koncernu Ronal, aktualizuje svůj sortiment. Nový disk SLT 3018 ve velikosti 22.5x11.75" s ET 120 byl navržen speciálně pro návěsy v reakci na další rozvoj možností použití v rámci nákladní dopravy. Nová varianta nahradí dosavadní... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 95%
 

Více »

V tomto čísle

  • ROZVOJ KOMBINOVANÉ DOPRAVY S PODPOROU EVROPSKÉ UNIE
  • Priority Evropské komise na další rok
  • AUTONOMNÍ VOZIDLA: VÍCE OTÁZEK NEŽ ODPOVĚDÍ (4)
  • Příslušenství, garážová a servisní technika na veletrhu Czechbus
  • Nový Mercedes eVito Van

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr