Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 19. února 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Elektrické nákladní vozy do provozu

Hned dva výrobci oznámili v minulých týdnech prodeje čistě elektrických nákladních automobilů pro komerční zákazníky. Podívejte se i na další zprávy ze světa silniční autodopravy magazínu Truck & business. 

Elektrické trucky Volvo do ostrého provozu

Společnost Volvo Trucks předala zákazníkům první čistě elektrická nákladní vozidla Volvo – vozidlo pro svoz odpadu, které si objednala firma Renova, zabývající se likvidací a recyklováním odpadu, dále nákladní vozidlo pro distribuci zboží, určené pro logistickou firmu DB Schenker a partnerského... celý článek »

Toni Car Transport si vybral Renault Trucks

Společnost Toni Car Transport, s.r.o. rozšířila svůj vozový park o čtyři tahače Renault Trucks T High 480. Majitel firmy, Antonín Šašek, si během slavnostní předávky v Renault Truck Centru Praha - Čestlice převzal klíče od nových vozidel z rukou obchodního ředitele Renault Trucks ČR Štefana... celý článek »

Další 100% elektrický DAF do provozu

Společnost DAF Trucks dodala společnosti Tinie Manders Transport z nizozemského Geldropu nákladní vozidlo s plně elektrickým pohonem. DAF CF Electric s technologií E-Power od výrobce VDL zajišťuje kyvadlovou přepravu zásilek pro DHL v oblasti Eindhovenu. První vozidlo CF Electric bylo uvedeno do... celý článek »

Pražská MHD testuje hybridní autobus Volvo

Dopravní podnik hl. města Prahy ve spolupráci s Volvo Bus Corporation bude testovat v reálném provozu nízkopodlažní kloubový hybridní autobus Volvo 7900 LAH. celý článek »

DAF v roce 2018: "1" na sedmi trzích včetně Česka

Společnost DAF Trucks překonala v roce 2018 všechny rekordy. Díky historicky vysokému tržnímu podílu 16,6 % se značka DAF stala druhou největší v Evropě v segmentu těžkých nákladních vozidel nad 16 tun. Společnost DAF je s významným podílem 19,8 % jedničkou na evropském trhu v důležitém segmentu... celý článek »

Scania má vlastní autodopravu i laboratoř v jednom

Scania Transport Laboratory v některých případech zajišťuje vnitropodnikovou přepravu v rámci společnosti Scania. Vozový park sestává ze 45 nákladních vozů a autobusů, z nichž 14 jsou tahače pro dálkovou přepravu. Od roku 2018 využívá vozový park pouze nefosilní paliva a hybridní pohony, které... celý článek »

Kögel Trucker Tipper na veletrhu Bauma

Zlatým hřebem systémů Kögel na veletrhu bauma je v roce 2019 Kögel Trucker Tipper (KTT). Podobně jako u jeho konkurenta co do názvu – Kögel Trucker Trailer (KTT) – je také Kögel Trucker Tipper dokonale přizpůsoben požadavkům řidičů. Pozornost se jednoznačně zaměřuje na snadnou využitelnost v... celý článek »

Eurowag: nová akvizice zvýší obat na 2 mld. eur

Eurowag oznámil nabytí majoritní části společnosti ADS, která je vedoucím provozovatelem palivových karet pro silniční nákladní dopravu ve Španělsku a Portugalsku. celý článek »

V tomto čísle

  • ROZVOJ KOMBINOVANÉ DOPRAVY S PODPOROU EVROPSKÉ UNIE
  • Priority Evropské komise na další rok
  • AUTONOMNÍ VOZIDLA: VÍCE OTÁZEK NEŽ ODPOVĚDÍ (4)
  • Příslušenství, garážová a servisní technika na veletrhu Czechbus
  • Nový Mercedes eVito Van

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr