Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 11. ledna 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Časopis Truck & business v roce 2019

Časopis Truck & business přeje všem svým čtenářům, partnerům a přátelům úspěšný vstup do nového roku 2019. I v roce 2019 bude Truck & business spolehlivým informačním partnerem řídících pracovníků v oblasti silniční autodopravy v tištěné formě, na webu i v některých speciálních projektech. Těšíme se na spolupráci v roce 2019 a přinášíme několik aktualit. 

RENAULT TRUCKS D 2019: Úspora paliva až 7%

Renault Trucks představuje svoji inovovanou distribuční řadu, modely Renault Trucks D a D Wide ve verzi 2019. Vozidla mají vylepšenou aerodynamiku, jízdní komfort a jsou vybavena novými motory Euro 6 Step D. Kombinace tohoto nového vybavení a inovovaných motorů přispívá k nižší spotřebě paliva až o... celý článek »

Exkluzivní DAF XF 90th Anniversary Edition pro Nicotrans

Společnost Nicotrans si slavnostně převzala nový DAF XF z exkluzivní limitované edice představené k 90. výročí založení značky DAF. Nicotrans tak obohatil svou flotilu 160 vozidel o prestižní tahač s mimořádnou výbavou a nepřehlédnutelným designem. celý článek »

Scania servisním partnerem pro návěsy ZVVZ MACHINERY

Mezi společností Scania a ZVVZ MACHINERY Milevsko byla podepsána smlouva o zajištění servisních prací. Týkat se bude návěsů provozovaných v oblasti Moravy a Slezska. celý článek »

První elektrický truck DAF do vozového parku

Společnost DAF Trucks koncem prosince dodala své první nákladní vozidlo s plně elektrickým pohonem. Převzal si jej nizozemský řetězec supermarketů Jumbo. DAF CF Electric je výsledkem společného vývoje DAF a VDL. Společnost Jumbo jej bude využívat k zásobování svých supermarketů na jihu Nizozemska.... celý článek »

Společnost GISTRANS vsadila na DAF

Společnost GISTRANS CZECH REPUBLIC pořídila v letošním roce od dealera TRUCK TRADE dalších šest nových XF 480 FT 4×2 a završila tím několikaletou obměnu své flotily. Ta je nyní složena výhradně z vozidel DAF. celý článek »

Volvo Group otevírá Truck Centrum Praha-sever

Společnost Volvo Group Czech Republic rozšiřuje svoji servisní síť o nové Truck Centrum Praha - sever. Prodej a servis nákladních vozidel Renault Trucks a Volvo Trucks ve Středočeském kraji tak od nového roku zajišťují hned čtyři z celkově sedmnácti Truck Center provozovaných Volvo Group v rámci... celý článek »

Úspěch DAF: 540 tahačů pro Hegelmann Transporte Group

Renomovaná mezinárodní přepravní společnost Hegelmann Transporte Group rozšiřuje svůj vozový park o 540 tahačů DAF XF. Společnost, která má sídlo na jihu Německa, objednala nové tahače XF 480 FT Super Space Cab. Jejich dodávky budou realizovány v průběhu let 2019 a 2020. Pro společnost DAF Trucks... celý článek »

Nový ředitel DKV Euro Service

Společnost DKV Euro Service jmenovala Lukáše Ondráčka novým ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Lukáš Ondráček přebírá funkci po Ondřeji Pavlíkovi, který postoupil na pozici regionálního ředitele DKV pro severní, střední a východní Evropu. celý článek »

Česmad: Fiasko pro silniční dopravu po jednání výboru TRAN

Výbor pro dopravu TRAN Evropského parlamentu nechal evropské silniční dopravce napospas národním aplikacím pravidel o vysílání pracovníků. Členové výboru nepodpořili společná a jednotná pravidla pro vysílání ani navržené změny sociálních předpisů a ze tří částí tzv. Balíčku mobility schválili jen... celý článek »

Budoucnost užitkových vozů podle Volkswagenu

Volkswagen Užitkové vozy nyní americkou premiérou studie I.D. BUZZ CARGO na autosalonu v Los Angeles elektrizuje také Ameriku. I.D. Buzz je Transporterem nové doby, s elektrickým pohonem a režimem zcela automatizované jízdy. Vizuálně navíc přenáší design legendárního Transporteru, známého také pod... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 95%
 

Více »

V tomto čísle

  • ROZVOJ KOMBINOVANÉ DOPRAVY S PODPOROU EVROPSKÉ UNIE
  • Priority Evropské komise na další rok
  • AUTONOMNÍ VOZIDLA: VÍCE OTÁZEK NEŽ ODPOVĚDÍ (4)
  • Příslušenství, garážová a servisní technika na veletrhu Czechbus
  • Nový Mercedes eVito Van

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr