Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 3. říjen 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Právě vyšlo nové číslo magazínu Truck & business. Pro výběr článků z jeho obsahu klikněte na aktuální obálku na našem webu. Podívejte se na novinky a zajímavosti ze světa silniční autodopravy v tomto newsletteru. 

DAF na IAA 2018

Jsme hrdí na svůj odkaz, udáváme směr v současnosti a jsme připraveni na budoucnost. Takové bylo hlavní téma expozice společnosti DAF na veletrhu IAA 2018, jenž se konal v Hannoveru od 20. do 27. září. Společnost DAF Trucks zde představila í své úspěchy v oblasti inovací, kterých dosáhla ve své... celý článek »

Schwarzmüller slavil v Česku 25. výročí svého vzniku

Jeden z největších evropských výrobců přípojných vozidel, koncern SCHWARZMÜLLER, který má jeden ze svých výrobních závodů v Žebráku ve Středočeském kraji, právě oslavil 25. výročí vzniku firmy Schwarzmüller s.r.o.. Tato firma je členem Sdružení automobilového průmyslu AutoSAP, kde reprezentuje... celý článek »

Renault Master Z.E. již v prodeji

Renault Master Z.E. byl oficiálně uveden do prodeje v obchodní síti Renault Trucks. Díky svému elektrickému pohonu má toto vozidlo zajištěno přístup do jakýchkoli městských oblastí, včetně těch s přísnými dopravními omezeními a je tak ideálním pomocníkem pro profesionály pracujících v městských... celý článek »

Scania na IAA 2018

„Naše účast na veletrhu IAA se nesla ve znamení obrovské popularity, kterou naší společnosti přineslo představení nové generace nákladních vozidel,“ říká Alexander Vlaskamp, senior viceprezident a člen vedení společnosti Scania Trucks. Společně s kolegy z divize Scania Buses and Coaches zde názorně... celý článek »

Continental ukázal modulární pracoviště řidiče

Elektronický panel s digitálními přepínači místo mechanických tlačítek, přehledné displeje místo analogových číselníků, tak vypadá Modulární pracoviště řidiče mDWP (Modular Driver Workplace) od společnosti Continental. Německá společnost tak zpřístupňuje digitální éru i autobusům, a to jak pro... celý článek »

JAKÝ BYL MEZINÁRODNÍ AUTOMOBILOVÝ VELETRH V HANNOVERU

Již motto veletrhu uvedené v titulku napovídá, že cílem IAA bylo pokusit se najít co nejpřijatelnější zdroj energie pro zítřek. Se stoupající světovou spotřebou, hospodářskými problémy, snahou o udržitelný život na modré planetě a se stále rostoucí potřebou něco či někoho někam přepravovat… to... celý článek »

Mercedes-Benz třída X 250d AWD

Týden po prezentaci nových užitkových vozidel Sprinter a třídy X v Bělé pod Bezdězem jsme měli možnost k důkladnějšímu seznámení se zbrusu novým pikapem se stálým pohonem zadní nápravy a řaditelným pohonem předních kol. celý článek »

Stále horší postavení dopravců

Postavení českých dopravců, zvláště MKD, se dále zhoršuje. Dopravci prožívají velmi obtížné krizové období. Vše vyvrcholilo přijetím Silničního balíčku, který rozdělil Evropu. Posuzujeme-li postavení českého dopravce, pak se objevili nečekaní „příživníci“ v podobě dopravců ze zemí jako je Polsko,... celý článek »

TOTAL o vlivu paliva a maziv

V deseti předchozích příspěvcích pod hlavičkou Kde hledat úspory jsme se v magazínu Truck & business zabývali technikou jízdy s „eurošestkou“, vlivem technického stavu vozidla na spotřebu, připomněli jsme nejzávažnější chyby řidičů, dali jsme slovo vybraným školitelům jízdy a v posledních číslech... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • JAKÝ BYL MEZINÁRODNÍ AUTOMOBILOVÝ VELETRH V HANNOVERU
  • Mercedes-Benz třída X 250d AWD
  • Stále horší postavení dopravců
  • TOTAL o vlivu paliva a maziv

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr