Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 16. července 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

FLEET TIPY 2018/19 - nová příloha na podzim

Časopis Truck & business připravuje speciální produktovou přílohu, ve které představí špičkové tipy pro silniční autodopravu. Chcete znát podrobnosti? Více informací najdete ZDE Jedinečná příležitost pro Vaši prezentaci. 

SCANIA CO2NTROL CUP s v plném proudu

Řidiči nákladních vozidel středoevropského regionu Scania CER (Česká republika, Slovensko a Maďarsko) patří podle hodnocení Scania Driver Support mezi nejlepší na světě. Řidiči teď mohou své schopnosti porovnat v přímém souboji s ostatními. Do SCANIA CO2NTROL CUPU se totiž v regionu CER přihlásilo... celý článek »

Eurowag: Nákladní silniční přeprava stojí na prahu nové éry

Nákladní silniční přeprava stojí díky inovacím a nástupu nových a chytřejších technologií na prahu nové éry. Podobně jako internet a chytré telefony od základu změnily životy jednotlivců, promění digitální technologie a z toho odvozené chytré služby způsob fungování přepravních společností. V čele... celý článek »

EP hlasovalo o vynětí MKD ze směrnice o práci v zahraničí

Evropský parlament minulý týden hlasoval o Silničním balíčku. Pro české dopravce i jejich zákazníky bylo bezpochyby nejdůležitější hlasování o vynětí mezinárodní silniční dopravy ze směrnice o vysílání pracovníků. Tento návrh však neprošel o jediný hlas (331 ku 332), a vrací se tak zpět do... celý článek »

Edice Renault Trucks se inspiruje v F1

Značky Renault Trucks a Renault Sport Racing spojily své know-how a zkušenosti při tvorbě modelu T High Renault Sport Racing. Tato limitovaná edice v odstínu žluté Sirius, ikonické barvě stáje F1 Renault Sport Racing team, je na trhu dostupná v omezeném počtu 100 vozidel. celý článek »

Česmad k návrhu ministra na snížení hmotnosti vozidel

Ministr dopravy zahajuje letní sezónu návrhem na snížení celkové povolené hmotnosti nákladních vozidel za účelem zlepšení stavu naší silniční infrastruktury. Tento návrh na první letmý pohled zní možná logicky, jeho uskutečnění by však situaci nejen neřešilo, ale spíše ještě zhoršilo. Nelze se tedy... celý článek »

Česmad proti plánu drakonických pokut za přetěžování

Hospodářský výbor projednal minulý týden návrh na zavedení poplatku za vážení vozidel. Pokuty za přetížená vozidla se v ČR v současné době pohybují od 5 000 Kč do 500 000 Kč, a to jak pro řidiče, tak pro dopravce, a jsou tak násobně vyšší než třeba v Maďarsku nebo Německu. Už za přetížení o 100 kg... celý článek »

CEE Logistics důvěřuje značce DAF

Areál společnosti NAPA TRUCKS spol. s r. o., autorizovaného dealera značky DAF v Pardubicích, zaplnila vozidla DAF XF 480 FAR Low Deck. Stalo se tak u příležitosti slavnostního předání nových vozidel společnosti CEE Logistics a. s. Celkem bude letos tomuto zákazníkovi předáno čtrnáct vozidel DAF... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Testovací den
  • Nabídka pro rozvážkovou službu
  • Morální intuice
  • Přínos programu OptimTyre

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr