Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 23. května 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Tento pátek 25.5. vychází jarní číslo našeho magazínu o strategii podnikání v silniční autodopravě. Dovolujeme si nabídnout malý výběr z obsahu čísla a pár novinek z oblasti silniční autodopravy. Elektronická verze magazínu je k dispozici již nyní na tomto odkazu. Tištěný časopis objednávejte pomocí tohoto dokazu. 

Testovací den

Dnešní test je neobvyklý z několika důvodů. Za prvé představujeme vozidlo, které se teprve krátce před uzávěrkou tohoto vydání magazínu T&b objevilo v dealerské síti Scanie. Za druhé jsme k testu využili možnosti posadit se za volant v rámci první prezentace stavební řady TX v České republice a z... celý článek »

Nabídka pro rozvážkovou službu

Na nedávném veletrhu užitkových automobilů v britském Birminghamu Ford prezentoval několik zajímavých novinek v oblasti rozvážkové služby. Alespoň u dvou se zastavíme podrobněji. celý článek »

Morální intuice

V prvním čísle loňského ročníku magazínu Truck & business jsme slovy dlouholetého odborníka v oblasti vývoje automobilu konstatovali, že u autonomních vozidel nejde, díky výraznému pokroku v oblasti vývoje elektronických zařízení automobilu včetně technického zvládnutí komunikace vozidla s okolím,... celý článek »

Přínos programu OptimTyre

PTIM services s.r.o. je ryze česká společnost, která má od svého založení v roce 2014 dvě hlavní činnosti. Poskytuje poradenství a konzultační činnost v autoopravárenství a vyvíjí a provozuje webovou aplikaci OptimTyre pro správu nákladních pneumatik. Obě hlavní aktivity se vhodně prolínají,... celý článek »

DKV doporučuje pro nové rozšířené mýtné v Německu palubní jednotku Toll Collect

Mýtné pro nákladní vozidla od 7,5 tuny se v Německu počínaje 1. červencem rozšíří na všechny spolkové silnice. Společnost DKV doporučuje dopravcům, kteří budou při spuštění rozšířeného německého mýtného potřebovat nové mýtné boxy, včasnou registraci a palubní jednotky provozovatele mýtného systému... celý článek »

Česmad: Neodkládejme nový tendr s rozumnějším zadáním

Přestože vítěz tendru na nového provozovatele mýtného systému je znám již déle než měsíc, do podpisu smlouvy o jeho vybudování je, zdá se, ještě velmi daleko. Podle vyjádření ředitele Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petra Rafaje v nedělních Otázkách Václava Moravce to nyní vypadá minimálně na... celý článek »

Řešení na míru – podvozek DAF CF 480 FAS 6×2

Přímo ve zpracovatelském středisku v pražské Hostivaři a zároveň v sídle společnosti GERA export import spol. s r. o. si její majitel Ing. Karel Koch převzal další dvě vozidla značky DAF, tentokrát model CF 480 FAS 6×2. celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Testovací den
  • Nabídka pro rozvážkovou službu
  • Morální intuice
  • Přínos programu OptimTyre

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr