Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 20. února 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Novinky ze světa silniční autodopravy

Nabízíme pár zajímavostí pro manažery silniční autodopravy prostřednictvím newsletteru časopisu Truck & business. Děkujeme, že nás čtete. 

Optifleet jako mobilní aplikace

Optifleet, software pro správu vozového parku, vyvinutý značkou Renault Trucks, je nyní k dispozici jako mobilní aplikace. Dispečeři a správci vozových parků tak mají přístup k informacím o svých vozidlech v reálném čase, ať už jsou kdekoli. celý článek »

DAF Trucks představuje limitovanou edici k 90. výročí

Společnost DAF Trucks představuje limitovanou edici nového modelu XF k 90. výročí svého založení. Tento speciální model připomíná, že právě před 90 lety položil Holanďan Hub van Doorne základy společnosti DAF, která je v současnosti jedním z nejúspěšnějších evropských výrobců nákladních vozidel.... celý článek »

Volvo Trucks vítá povinnost deklarace spotřeby a emisí

Od 1. ledna 2019 při prodeji nových těžkých nákladních vozidel vyráběných v zemích EU vzniká povinnost uvádět hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2. Účelem nového opatření je usnadnit zájemcům o nákladní vozidla výběr hospodárných modelů s nižšími dopady na životní prostředí, a přispět tak ke... celý článek »

ČESMAD reaguje na soudní kauzu o minimální mzdě

Zajímavé souvislosti dopadů zákona požadujícího vyplacení německých minimálních mezd i zahraničním řidičům pracujícím pro neněmecké firmy přináší případ řidiče české firmy, kterému Deutsche Post musí dorovnat mzdu na minimální německou úroveň. celý článek »

Ford Trucks vstupuje na český trh, tři výrobní řady

Tisková konference v hotelu Corinthia Praha a první dvě předváděcí vozidla pocházející z Turecka ohlásily vstup „těžké tonáže“ značky Ford do České republiky. Nákladní vozy bude distribuovat společnost F TRUCKS a.s., pověřený importér pro ČR. První informace o dovozu těžkých nákladních tahačů,... celý článek »

Renault Trucks nabídne elektrický pohon již napřesrok

Renault Trucks zahájí v roce 2019 prodej modelové řady elektrických vozidel. Francouzský výrobce využije zkušeností získaných více jak desetiletým testováním elektrických vozidel v reálných podmínkách u svých zákazníků. Tato 100 % elektrická vozidla jsou určena pro provoz v městských a příměstských... celý článek »

Eurowag koupil Aldobec technologies

Společnost W.A.G. payment solutions, známá také pod obchodní značkou Eurowag (EW), jedna z nejvýznamnějších společností nabízejících platební řešení pro silniční mobilitu v Evropě, dnes oznámila dokončení akvizice 100% obchodního podílu v Aldobec technologies, předního poskytovatele telematických... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Transport & logistika 2017
  • Speciální úpravy Tatry
  • Prognózy a skutečnost

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr