Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 24. listopad 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Podívejte se na nové zprávy ze světa silniční autodopravy. Příští týden také vychází podzimní číslo Truck & business. Podívejte se na výběr článků z nového čísla - stačí kliknout na  titulku na homepage pravo nahoře. Hezký víkend. Redakce

Truck roku je tady - prestižní ocenění má DAF

Nové modely DAF CF a DAF XF získaly v hlasování titul „Truck of the Year 2018“ (Mezinárodní nákladní vozidlo roku 2018). Zvolila je nezávislá porota skládající se z předních novinářů působících v oblasti silniční dopravy z 23 evropských zemí. Nejprestižnější ocenění v Evropě v kategorii nákladních... celý článek »

Automatické rozpoznávání pneumatik

Společnost Kögel na veletrhu Solutrans 2017 poprvé představí nový návěsový telematický modul s automatickým rozpoznáváním pneumatik. Tento celosvětově jedinečný systém automaticky lokalizuje senzory pro sledování tlaku v jednotlivých pneumatikách. Nyní je tedy možné snadno a rychle vyměnit... celý článek »

Kögel nabízí individuální řešení

Již téměř 60 let sídlí ve švábském městě Thannhausen společnost Heinz Kolbe KG Spedition zabývající se národní i mezinárodní přepravou zboží. Společnost Kolbe se specializuje na transporty potravin, papírových rolí a nápojů a již od roku 1993 je v duchu svého motta „v regionu pro region“ věrná... celý článek »

DHL má globální kontrakt a automobilkou Ford

Společnost DHL uzavřela novou smlouvu o zajišťování služeb v oblasti řízení nákladní dopravy jako hlavní logistický partner společnosti Ford Motor Company. DHL Supply Chain bude na základě této smlouvy řídit přepravu prototypů dílů od dodavatelů do výzkumných a vývojových středisek společnosti Ford... celý článek »

AdBlue jako filtry pevných částic: podvádí se!

ÚAMK v článku “Jak zabít ekologická nákladní auta” upozornil na problematiku podvodných úprav vstřikování močoviny, kterou využívají ekologické motory v moderních kamionech k dosažení vyšších emisních norem. Že jde o problém i v Česku potvrdil i největší tuzemský dopravce, logistický holding Šmídl.... celý článek »

Arriva Morava má dva nové supermoderní autobusy

Ve čtvrtek 2. listopadu si zástupci Arriva Morava a.s. převzali v areálu autorizovaného servisu Scania v Paskově 2 autobusy s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) a naftu. Jedná se o první předávku modelové řady Scania Citywide pro tuto společnost. celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 2%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Transport & logistika 2017
  • Speciální úpravy Tatry
  • Prognózy a skutečnost

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr