Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 15. listopad 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Kögel nabízí individuální řešení

Již téměř 60 let sídlí ve švábském městě Thannhausen společnost Heinz Kolbe KG Spedition zabývající se národní i mezinárodní přepravou zboží. Společnost Kolbe se specializuje na transporty potravin, papírových rolí a nápojů a již od roku 1993 je v duchu svého motta „v regionu pro region“ věrná... celý článek »

DHL má globální kontrakt a automobilkou Ford

Společnost DHL uzavřela novou smlouvu o zajišťování služeb v oblasti řízení nákladní dopravy jako hlavní logistický partner společnosti Ford Motor Company. DHL Supply Chain bude na základě této smlouvy řídit přepravu prototypů dílů od dodavatelů do výzkumných a vývojových středisek společnosti Ford... celý článek »

AdBlue jako filtry pevných částic: podvádí se!

ÚAMK v článku “Jak zabít ekologická nákladní auta” upozornil na problematiku podvodných úprav vstřikování močoviny, kterou využívají ekologické motory v moderních kamionech k dosažení vyšších emisních norem. Že jde o problém i v Česku potvrdil i největší tuzemský dopravce, logistický holding Šmídl.... celý článek »

Scania na Czechbusu

Scania se účastní výstavy Czechbus. Od 21. do 23. listopadu 2017 představí v prostorách pražského Výstaviště v Holešovicích své nejnovější modely pro městskou, příměstskou i dálkovou dopravu a dojde i na jednu premiéru. Vůbec poprvé bude v České republice vystaven model Scania Irizar i6s.... celý článek »

AD Technik zve na Czechbus 2017

Společnost AD TECHNIK zve na výstavu Czechbus 2017 (21. - 23.11.2017). Stáhněte si pozvánku a podívejte se, co zajímavého AD Technik nabídne, ve fotogalerii pod článkem. celý článek »

Arriva Morava má dva nové supermoderní autobusy

Ve čtvrtek 2. listopadu si zástupci Arriva Morava a.s. převzali v areálu autorizovaného servisu Scania v Paskově 2 autobusy s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) a naftu. Jedná se o první předávku modelové řady Scania Citywide pro tuto společnost. celý článek »

Tatra pro výcvik řidičů

Kopřivnická společnost Tatra Trucks se zapojila do programů výcviku i vzdělávání řidičů a zvyšování bezpečnosti na silnicích. Pro příští rok plánuje s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů i rozsáhlý projekt zaměřený na tuto oblast. celý článek »

Řidiči MKD zatím vyjmuti ze směrnice o vysílání pracovníků

Ministři států EU se v Lucemburku dohodli, že řidiči mezinárodní dopravy nebudou podléhat revizi směrnice o vysílání pracovníků, dokud nebudou podmínky jejího uplatňování stanoveny specifickým předpisem. To je správný krok, který i Česmad Bohemia prosazoval řadu měsíců. Je to ovšem pouze krok... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme2%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Automuzeum Praga končí?
  • Avia Euro 6 z Přelouče
  • Iniciativy navržené evropskou komisí podpoří čistou dopravu

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr