Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 8. září 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Novinky ze světa silniční autodopravy

Podívejte se, kdo si objednal první autobusy Scania Interlink a jaké inovace představila tato značka ve stavebním segmentu, přečtěte si o pokrokových řešeních v řadě vozidel DAF LF a nahlédněte do plánů vziříšené značky Avia. A další zajímavosti v tomto newsletteru. Těšte se na nové číslo Truck & business, které vychází v září. 

BORS Břeclav převzal první autobusy Interlink

První autobusy Scania Interlink budou v České republice jezdit na jižní Moravě. Společnost BORS Břeclav a.s. převzala 3 nová vozidla v Modleticích u Prahy. Ing. Petr Kužma, ředitel divize osobní dopravy, vysvětluje, proč se jeho společnost rozhodla právě pro značku Scania. celý článek »

Scania XT - ofenzíva ve stavebním segmentu

Scania pokračuje v uvádění své nové, uznávané generace nákladních vozidel – nyní nastává čas pro představení produktů a služeb se zvláštním zaměřením na stavební vozidla. Scania posouvá své hranice kupředu a to zejména v podobě XT - robustního designu, který zajišťuje potřeby z hlediska vzhledu i... celý článek »

Inovovaná řada DAF LF

Společnost DAF představuje řadu inovací modelu LF, které posílí jeho vedoucí pozici v kategorii nákladních vozidel ve třídě 7,5 až 19 tun. Tyto inovace zahrnují nový motor PACCAR se zdvihovým objemem 3,8 litru a možnost volby rychlejších poháněcích soustav pro zajištění maximální úspory paliva.... celý článek »

Avia znovu ve hře

Tradiční česká značka AVIA vstupuje znovu na trh. Již na podzim tohoto roku opět zahájí výrobu oblíbených lehkých nákladních vozidel s logem albatrosa v novém provozu v Přelouči. Dnes se na nové adrese automobilky uskutečnilo slavnostní odhalení vozů AVIA a otevření výrobního areálu. Představení... celý článek »

Volvo Trucks již 20 let v Česku

Volvo Trucks v červnu oslavilo dvacetiletí působení na českém trhu. K tomu společnost uspořádala oslavu v Průhonicích u Prahy. V tamním zámeckém parku čekalo na návštěvníky během galavečera mnoho překvapení a aktivit, které mají souvislost se společností Volvo Trucks nebo se Švédskem. Byly zde... celý článek »

Projekt Falcon pro nižší spotřebu a emise

Renault Trucks pokračuje ve výzkumu, jehož cílem je zlepšit energetickou účinnost nákladních vozidel. V rámci projektu FALCON se značka zaměřila na vývoj jízdní soupravy, která by měla díky svému inovativnímu designu naplnit ambiciózní plán nižší spotřeby paliva a spolu s ním i nižší úrovně emisí... celý článek »

Česmad k zákazu vjezdu kamionů

Pražští radní dnes schválili zákaz vjezdu nákladních vozidel nad 12 m do Prahy. Zákaz se týká i Jižní a Štěrboholské spojky a Spořilovské. To je jediná dostupná a kapacitní trasa spojující dnes dálnice D1 a D11. Nákladním vozidlům se má také zakázat sjezd z okruhu do města. Nejsou ale všude vilové... celý článek »

Projekty elektrifikace Scania: od hybridů po bezdrátové nabíjení

Scania pracuje na několika projektech, které mají pomoci zvýšit používání elektrifikovaných vozidel v městské i dálkové přepravě. Všechna hybridní vozidla Scania splňují emisní normu Euro 6. celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 2%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Scania G 320 Hybrid
  • Valeo pro chytrá auta
  • Etika a provoz autonomních vozidel
  • Ve znamení rodinné tradice

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr