Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 10 | Datum: 25. listopad 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vychází nové číslo

V těchto dnech vychází nové číslo magazínu Truck & business, tentokrát společně se speciálem TOP 50 silniční autodopravy v ČR. Speciál si můžete prohlédnout ZDE.

Martin Lundstedt navštívil Českou republiku.

Vůbec poprvé v historii zavítal v úterý 25. října 2016 prezident a CEO společnosti Volvo Group Martin Lundstedt na návštěvu České republiky. Během svého krátkého, 24 hodinového, ale velmi intenzivního pobytu se setkal se zaměstnanci Volvo Group Czech Republic, českými odbornými novináři a také se... celý článek »

Master Truck 2016 pro DAF

Tahač DAF XF 460 FT Super Space Cab získal prestižní ocenění „Master Truck roku 2016“. Model XF získal toto ocenění za špičkovou efektivitu a pohodlí řidiče. Rozsáhlá síť vysoce profesionálních evropských dealerů společnosti DAF Trucks hrála ve volbě modelu XF pro titul „Master Truck roku 2016“... celý článek »

VAPAS převzal 100. vozidlo Volvo FH

Dopravní společnost VAPAS slavnostně převzala již 100. vozidlo Volvo FH a tím pokračuje v úspěšné spolupráci se značkou Volvo Trucks. celý článek »

Zkušenosti fleetových správců s pneumatikami

(Tisková zpráva Continental) Pro chladné roční období doporučuje společnost Continental, aby nákladní vozidla a autobusy byly na všech nápravách vybaveny zimními pneumatikami. Standardní pneumatiky se navzdory označení M+S ve skutečně zimních podmínkách rychle dostávají na své hranice. Minimální... celý článek »

První tahač Renault Trucks s kabinou Maxispace do českého fleetu

Společnost Josef Lux – Eurotrans se stala prvním dopravcem v České republice, která svůj vozový park rozšířila o model Renault Trucks T High 520 s kabinou Maxispace. Zástupce dálkové řady T je pomyslným dárkem k oslavě 25 let působení firmy na dopravním trhu. celý článek »

Konference SpeedChain 2016

Konference SpeedChain 2016 Odpovídá: Ing. Miroslav Rumler, CSc. jednatel a partner společnosti Reliant s.r.o.   1 Můžete v úvodu přiblížit vznik vaší společnosti, u jejíhož zrodu jste stál? Společnost Reliant s.r.o. byla založena 7. července 1993 jako poradenská a... celý článek »

Nová dopravní strategie

Prezentace inovativních řešení transportu, zejména v ekologicky vytížených lokalitách, se odehrála v prostorách Messee Stuttgart, ICS. Hlavním dirigentem byl šéf užitkových vozidel Mercedes-Benz Volker Mornhinweg. V průběhu prezentace předal slovo jednotlivým vývojovým pracovníkům, kteří předvedli... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 1%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 2%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Nová dopravní strategie
  • HANNOVER: OD REALITY K FANTAZII
  • Emise, ovzduší a lidské zdraví
  • Operativní leasing: kdy a proč?

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr