Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 24. srpna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Manažeři autodopravních společností na stránkách TOP 50 silniční autodopravy

Na stránkách letošního mimořádného čísla našeho časopisu pod názvem TOP 50 silniční autodopravy, které vyjde v listopadu 2016, představí své společnosti statutární zástupci a vrcholní manažeři těchto firem, a současně se vybraní z nich vysloví ke žhavým tématům současnosti. Číslo, které vyjde 2.... celý článek »

Nová generace Scania: největší investice v historii firmy

Scania představuje novou řadu nákladních vozidel, které jsou výsledkem desetiletého vývoje a investic ve výši přibližně 20 miliard švédských korun. Nová řada rozšiřuje nabídku společnosti Scania, která nyní díky jedinečnému modulárnímu systému, dokáže poskytnout více výkonnostních úrovní, více... celý článek »

Volvo zdolalo dva rekordy

The Iron Knight společnosti Volvo Trucks je nejrychlejším nákladním vozidlem světa, a to hned dvojnásobně. Vozidlo pokořilo stávající rychlostní rekord v kategoriích 500 a 1000 metrů s pevným startem. Rekordní vozidlo je v každém ohledu koncipováno pro soutěžní jízdu. Využívá však běžný motor a... celý článek »

Češi se zúčastní globálního finále soutěže řidičů

Česká republika je vítězem finálového klání trhu Central East (CE) letošní soutěže Drivers’ Fuel Challenge by Volvo Trucks, a společně s Rumunskem, Bosnou a Hercegovinou a Slovinskem se zúčastní globálního finále celý článek »

Ocelový rytíř od Volva se pokusí o rekord

The Iron Knight je výsledkem jedinečné spolupráce techniků, inženýrů a návrhářů společnosti Volvo Trucks. Kromě motoru a sériově vyráběné dvouspojkové převodovky I-Shift se skládá výhradně ze zákaznicky upravených dílů. K novému rychlostnímu rekordu má dopomoci 2400 koní, které má vozidlo pod... celý článek »

Pivo na kolech: Plzeňský Prazdroj a Volvo FL

Tento týden bylo předáno poslední vozidlo Volvo FL společnosti Plzeňský Prazdroj a tím byla dovršena rekordní letošní zakázka čítající 90 vozidel Volvo určených jak pro český, tak i slovenský trh. V roce 2012 se Plzeňský Prazdroj rozhodl obměnit vozový park tzv. sekundární distribuce (koncový... celý článek »

Zdokonalené hnací ústrojí od Volvo Trucks

Hnací ústrojí vyvinuté společností Volvo Trucks je efektivnější než kdy předtím. Poslední generace motorů Euro 6 a integrovaná inteligentní převodovka Volvo I-Shift jsou dalším krokem, který společnost Volvo Trucks učinila na cestě za efektivní přepravou. celý článek »

DAF již prodal v Česku 20 000 vozidel, jubilejní mají Jihočeši

Nizozemská automobilka DAF oslavila na jaře dvacáté výročí svého oficiálního působení na českém trhu. Nyní přichází s dalším milníkem. Zástupci DAF Trucks Praha, dceřiné společnosti výrobního závodu DAF Trucks N.V. z Eindhovenu, předali jubilejní, 20 000. vozidlo značky DAF v České republice.... celý článek »

DAF XF zvolen Fleetovým truckem roku

DAF XF byl při udělování prestižních cen Motor Transport Awards 2016 zvolen za Fleet Truck of the Year (Fleetové nákladní vozidlo roku). Díky tomu získala společnost DAF již šesté vítězství během posledních devíti let. Společnost DAF obdržela toto ocenění při oficiálním ceremoniálu v Londýně,... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 95%
 

Více »

V tomto čísle

  • Fuso E-Cell nové generace
  • Trendy v tankování
  • Nová omezení, tentokrát z z Francie
  • Úspory a geometrie

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr