Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 2. srpna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

TOP 50 za tři měsíce

Ode dneška přesně za tři měsíce vyjde mimořádné číslo časopisu Truck & business pod názvem TOP 50 silniční autodopravy. Podívejte se, kdo se v něm mimo jiné představí v aktuálním newsletteru. Truck & business je mediálním partnerem Tour de Fleet 2016, turné obchodních setkání správců vozových parků s dodavateli odvětví. Navštivte podzimní akce Tour de Fleet 2016 v Dolních Břežanech, Pardubicích a Praze. Jděte na www.ifleet.cz , klikněte na vybrané místo na mapce ČR a přihlašte se.

Manažeři autodopravních společností na stránkách TOP 50 silniční autodopravy

Na stránkách letošního mimořádného čísla našeho časopisu pod názvem TOP 50 silniční autodopravy, které vyjde v listopadu 2016, představí své společnosti statutární zástupci a vrcholní manažeři těchto firem, a současně se vybraní z nich vysloví ke žhavým tématům současnosti. Číslo, které vyjde 2.... celý článek »

Zdokonalené hnací ústrojí od Volvo Trucks

Hnací ústrojí vyvinuté společností Volvo Trucks je efektivnější než kdy předtím. Poslední generace motorů Euro 6 a integrovaná inteligentní převodovka Volvo I-Shift jsou dalším krokem, který společnost Volvo Trucks učinila na cestě za efektivní přepravou. celý článek »

DAF již prodal v Česku 20 000 vozidel, jubilejní mají Jihočeši

Nizozemská automobilka DAF oslavila na jaře dvacáté výročí svého oficiálního působení na českém trhu. Nyní přichází s dalším milníkem. Zástupci DAF Trucks Praha, dceřiné společnosti výrobního závodu DAF Trucks N.V. z Eindhovenu, předali jubilejní, 20 000. vozidlo značky DAF v České republice.... celý článek »

DAF XF zvolen Fleetovým truckem roku

DAF XF byl při udělování prestižních cen Motor Transport Awards 2016 zvolen za Fleet Truck of the Year (Fleetové nákladní vozidlo roku). Díky tomu získala společnost DAF již šesté vítězství během posledních devíti let. Společnost DAF obdržela toto ocenění při oficiálním ceremoniálu v Londýně,... celý článek »

Společnost ALUKOV pořizuje pět nových vozidel DAF

Společnost NAPA TRUCKS, autorizovaný dealer značky DAF, dodala výrobci zastřešovacích systémů ALUKOV pět nových vozidel LF 250 FA 12t. Tři z nich jsou s plachtovou nástavbou o vnitřní délce 8,5 metru, zbývající dvě ji mají o metr kratší. ALUKOV nová vozidla pořizuje pro převoz vlastních výrobků pro... celý článek »

Renault Trucks T 520 pro YWETTE CAMION 2000

Společnost YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o. slaví v letošním roce 25 let svého působení na dopravním trhu. Po celou dobu své existence provozuje výhradně tahače značky Renault Trucks, kterých má ve své flotile téměř dvacítku. Model Renault Trucks T 520 HSC se speciálním airbrushovým designem je... celý článek »

Scania představí svou novou generaci nákladních vozidel

Dne 23. srpna 2016 Dne 23. srpna 2016 Scania představí svou novou generaci nákladních vozidel a první z odhalených novinek budou určeny pro segment evropské dálkové dopravy. První odhalení v tomto pojetí znamená premiéru pro veřejnost dosud největší investice do nových produktů a služeb ze strany... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 3%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 95%
 

Více »

V tomto čísle

  • Fuso E-Cell nové generace
  • Trendy v tankování
  • Nová omezení, tentokrát z z Francie
  • Úspory a geometrie

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr