Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 14. července 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

„TOP 50“ bude zrcadlem odvětví silniční autodopravy současnosti

V plném proudu je příprava mimořádného vydání časopisu Truck & business na téma TOP 50 silniční autodopravy v České republice. Časopis vyjde jednak jako příloha týdeníku Ekonom 3. listopadu letošního roku a dále společně se standardní listopadovým vydáním časopisu. celý článek »

Renault Trucks T 520 pro YWETTE CAMION 2000

Společnost YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o. slaví v letošním roce 25 let svého působení na dopravním trhu. Po celou dobu své existence provozuje výhradně tahače značky Renault Trucks, kterých má ve své flotile téměř dvacítku. Model Renault Trucks T 520 HSC se speciálním airbrushovým designem je... celý článek »

Scania představí svou novou generaci nákladních vozidel

Dne 23. srpna 2016 Dne 23. srpna 2016 Scania představí svou novou generaci nákladních vozidel a první z odhalených novinek budou určeny pro segment evropské dálkové dopravy. První odhalení v tomto pojetí znamená premiéru pro veřejnost dosud největší investice do nových produktů a služeb ze strany... celý článek »

DB Schenker má tři nové sklady ve středních Čechách

Tři skladové haly zrekonstruoval a otevřel globální poskytovatel logistických služeb DB Schenker ve Středočeském kraji. Mnichovo Hradiště a Nymburk zvolil strategicky z důvodu výhodné polohy v blízkosti svých zákazníků působících převážně v automobilovém průmyslu. V revitalizovaných budovách... celý článek »

Loi Macron je šikanou autodopravců

1. července vstoupil ve Francii v platnost zákon nazývaný Loi Macron, kterým de facto Francie ruší dohody o volném pohybu osob, zboží a služeb. Nejenže tento zákon požaduje, aby všichni řidiči byli placeni podle francouzských zákonů, tedy minimálně cca 50 000 Kč měsíčně, ale také pro všechny... celý článek »

The Drivers´ Fuel Challenge 2016 v Česku - podrobná zpráva

V sobotu dne 18. 6. 2016 se na Volvo Group Truck Centru v Plzni – Nýřanech uskutečnilo finálové klání soutěže zaměřené na úspornou jízdu The Drivers´ Fuel Challenge 2016. Česká republika již zná svého vítěze!Letošní ročník soutěže byl odlišný od těch předešlých především v konceptu, který jsme... celý článek »

Renault Trucks proškolil 300 řidičů

Renault Trucks poskytuje svým zákazníkům rozsáhlou nabídku služeb, které pomáhají zvyšovat rentabilitu jejich vozových parků. Součástí této nabídky je i pravidelné vzdělávání řidičů, které je v dnešní době nezbytné a u zákazníků velmi žádané. Za prvních šest měsíců letošního roku proškolila značka... celý článek »

Nové distribuční centum DHL v Boru

Společnosti Primark, přední maloobchodní řetězec s módou, a DHL Supply Chain otevřely minulý týden distribuční centrum v západočeském Boru u Tachova. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili starosta města Bor Ing. Petr Myslivec, zástupci vedení společnosti Primark John Lyttle, globální provozní... celý článek »

The Drivers´ Fuel Challenge 2016

Zákazníci a obchodní partneři společnosti Volvo Group Czech Republic, ale i novináři byli pozvání na české finále soutěže The Drivers´ Fuel Challenge 2016 a současně na Den otevřených dveří do areálu Volvo Group Truck Centrum Nýřany. Byli jsme při tom. celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 3%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 94%
 

Více »

V tomto čísle

  • Fuso E-Cell nové generace
  • Trendy v tankování
  • Nová omezení, tentokrát z z Francie
  • Úspory a geometrie

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr