Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 20. června 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Buďte po boku nejlepších!

Zajistěte si prezentaci v mimořádném vydání časopisu Truck & business TOP 50 silniční autodopravy, které vychází v distribuci našeho časopisu a týdeníku Ekonom v listopadu 2016. Top autodopravci České republiky a jejich názory na ožehavá témata odvětví. Více informací zde. Truck & business je partnerem čtvrtečního Dne TCO Olomouc, který se koná tento čtvrtek 23. září v golfovém areálu v Dolanech u Olomouce. Vše o celkových nákladech vlastnictví vozidel, moderním řízení fleetu, testovací jízdy, příjemný den ve společnosti časopisu FLEET firemní automobily. Registrujte se na stránkách www.ifleet.cz (na mapce ČR klikněte na Olomouc).

The Drivers´ Fuel Challenge 2016

Zákazníci a obchodní partneři společnosti Volvo Group Czech Republic, ale i novináři byli pozvání na české finále soutěže The Drivers´ Fuel Challenge 2016 a současně na Den otevřených dveří do areálu Volvo Group Truck Centrum Nýřany. Byli jsme při tom. celý článek »

Optifuel pro podporu hospodárné jízdy

Renault Trucks rozšiřuje nabídku svého systémového řešení pro správu vozového parku Optifleet o novou funkci pro podporu hospodárné jízdy řidičů. Ta umožňuje individuální sledování a vyhodnocení jízdy a optimálního používání vozidla řidičem, prostřednictvím algoritmu vyvinutého na základě 20.... celý článek »

Transit Euro 6 – silná zbraň Fordu

Druhý červnový týden jsme se skupinou novinářů absolvovali jednodenní mezinárodní prezentaci vozidel Ford Transit Euro 6. Na letišti v Mnichově, kde byl začátek i cíl akce, jsme nasedli do prvního z více než desítky nachystaných Transitů v nejrůznějších verzích a modifikacích.... celý článek »

Nové modelové řady s technologií OptiTrack

Řada OptiTrack značky Renault Trucks se rozšiřuje. Tento systém, umístěný v nábojích předních kol, poskytuje vozidlu díky hydraulickým motorům další dočasný pohon a více hnací síly. Nabízen je pro modely Renault Trucks řady C nově také v konfiguracích 8x4 a 8x2*6. celý článek »

Scania představila autonomní dopravní systém

"Autonomní nákladní vozidla jsou jedním z mnoha kousků skládačky, kterou vyvíjí společnost Scania na cestě k řešením bezpečné a udržitelné dopravy bez fosilních paliv," říká prezident a generální ředitel společnosti Scania Henrik Henriksson. "Mít k dispozici vozidla, která buď částečně, nebo... celý článek »

V soutěži servisních pracovníků zvítězili Finové

V celosvětově největším klání servisních pracovníků zvítězil tým Harju z Finska. V době od 31. května do 1. června proběhlo finále soutěže VISTA, celosvětové soutěže servisních pracovníků společností Volvo Trucks a Volvo Buses. Vítězný tým Harju z Finska si vavříny za první místo vybojoval... celý článek »

Koncept od Volva má spotřebu o více než 30 % nižší

Téměř o třetinu nižší spotřeba. Nový koncept společnosti Volvo Trucks ukazuje, jak lze dramaticky zvýšit úroveň produktivity v přepravě na dlouhé vzdálenosti. Za zmíněnou pozoruhodnou úsporou paliva se skrývá tajemství spočívající mimo jiné v aerodynamickém designu a nižší pohotovostní... celý článek »

Dopravci protestovali proti ochranářské politice

31. května vyslovila svůj zásadní nesouhlas s ochranářskou politikou Německa a Francie asi stovka majitelů dopravních firem zaměstnávajících několik tisíc řidičů. Rezoluce podepsané sdruženími z dalších deseti zemí proti uplatňování německého a francouzského zákona o minimální mzdě na české řidiče... celý článek »

Renault Trucks pro hasiče v Madridu

Město Madrid si převzalo 22 hasičských vozidel Renault Trucks. Jedná se o cisternová vozidla D 4x4 pro hašení lesních požárů z řady Záchranná a hasičská vozidla. Modely budou nasazeny při hašení požárů a zásahy v náročných terénech. Jejich nástavbu dodala skupina ITURRI, přední španělský výrobce... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 1%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 3%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 95%
 

Více »

V tomto čísle

  • Fuso E-Cell nové generace
  • Trendy v tankování
  • Nová omezení, tentokrát z z Francie
  • Úspory a geometrie

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr