Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 18. května 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Přijeďte do Mostu na Den s Fleetem!

Truck & business jako partner Tour de Fleet 2016 vás srdečně zve na Den s Fleetem do Mostu, který se koná ve čtvrtek 26. května na mosteckém polygonu. Čekají na vás přednášky, workshopy a testy osobních i lehkých užitkových vozů. Více informací ZDE. Jste spolehlivým dodavatelem odvětví siniční autodopravy?  Využijte nabídky prezentace v mimořándém vydání T&b TOP 50 silniční autodopravy, které vychází v listopadu 2016. Společná distribuce našeho časopisu a týdeníku Ekonom! Informac hledejte ZDE.

Renault Maxity Euro 6 od 3,5 do 4,5 t

(Tisková zpráva) Renault Maxity dostupný ve verzi od 3,5 do 4,5 t nyní nabízí dva motory Euro 6 DTI 3 o výkonu 130 nebo 150 k. Renault Maxity je kompaktní, lehké a robustní vozidlo s maximálním užitečným zatížením 2 681 kg na minimálním prostoru, které je dokonale přizpůsobeno potřebám dopravců... celý článek »

Budoucnost, nebo kuriozita? První elektrifikovaná cesta je těsně před spuštěním

Elektrifikovaná cesta pro těžká nákladní vozidla ve švédském vnitrozemí je téměř dokončena. První elektricky poháněné kamiony se v květnu začnou testovat na dva kilometry dlouhé dráze, která se nachází na běžné silnici u města Gävle. Projekt je první svého druhu na celém... celý článek »

Dopravci se chystají do Bruselu

Evropská unie zatím stále oficiálně hovoří o jednotném evropském trhu a odstraňování obchodních bariér, skutečnost se však ubírá opačným směrem. Tak jako doprava hlasitě vítala vstup do jednotné Evropy a výhody plynoucí s příslušnosti k Schengenskému prostoru, je dnes obětí otáčejícího se... celý článek »

Scania zaváží servisy i o víkendech

Jedním z klíčových parametrů dobře fungujícího servisu je bezesporu co nejlepší logistika a dostupnost náhradních dílů. Jenom ta totiž umožňuje díky krátké dodací lhůtě dílů zajistit plynulost oprav, zkracovat jejich termíny a současně tak prostoje vzniklé při opravách či servisu snížit na nutné... celý článek »

100 000 smluv DAF MultiSupport

Od roku 2014 se zdvojnásobil počet uzavřených smluv o servisu a údržbě DAF MultiSupport. V současné době je více než 40 % všech nákladních vozidel DAF dodáváno se smlouvou o servisu a údržbě, která je sestavena přesně podle požadavku zákazníka a typu provozu jeho vozidel. Největší výhodou pro... celý článek »

Citelné úspory na pneumatikách Continental

Nákladní pneumatiky Continental nabízejí nejen vysoký kilometrický průběh a spolehlivé brzdění, ale také šetří palivo. To ukazuje právě ukončená soutěž „Beat the Best“, ve které mohli účastníci testovat ekonomické využití pneumatik Continental třetí generace ve srovnání s ostatními prémiovými... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 1%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 4%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 94%
 

Více »

V tomto čísle

  • Co trápí autodopravce (1)
  • Nový Econic 2630G L ENA 6x2/4
  • Elektromobil není všelék
  • 50 let Česmad Bohemia

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr