Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 29. března 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Právě vychází jarní číslo časopisu Truck & business o moderním řízení silniční autodopravy a logistiky. Přinášíme malé avízo na několik článků z obsahu. Zajistěte si předplatné magazínu v našem e-shopu. Časopis si můžete stáhnout za zvýhodněnou cenu ZDE Příjemné čtení.

Nový Renault Master Euro 6

Renault Master od Renault Trucks je nyní k dispozici s motorem Euro 6. Master je nabízen ve verzi od 2,8 do 3,5 t s motory o výkonech 110 a 170 k, přičemž si zachovává svoji rozmanitost a schopnost reagovat na potřeby oborů spojených s pomocnými stavebními pracemi, přepravou osob, rozvozem zásilek,... celý článek »

Co trápí autodopravce (1)

Nová legislativa, nedostatek řidičů, nevyřešené otázky týkající se mýta, ale i snahy bohatších zemí Evropské unie, které změnou pravidel omezují volný pohyb na společném trhu… to vše přidává dopravcům vrásky na čele. Již tradičně jsme požádali našeho dopisovatele o vyjádření dnes alespoň ke dvěma... celý článek »

Nový Econic 2630G L ENA 6x2/4

Tentokrát se v naší pravidelné rubrice objevuje vozidlo, které díky speciální nástavbě zcela zásadně limituje jeho použití. Základem testovaného vozu je ovšem podvozek, který je díky bytelné konstrukci přizpůsoben i pro nástavby jiného typu než ta, která „zdobila“ testovaný třínápravový podvozek s... celý článek »

Elektromobil není všelék

Kdysi jsem patřil k obdivovatelům elektrických vozidel. V posledních desetiletích minulého století rozhodně neměl tento dopravní prostředek na růžích ustláno. S přítelem jsme dokonce připravili pro NADAS knihu o elektromobilech, vydavatelství však bylo zrušeno. Tenkrát, psal se rok 1990, byl... celý článek »

50 let Česmad Bohemia

ČESMAD BOHEMIA 50 let mezinárodní kamionové dopravy celý článek »

Schenker poskytl areál pro výrobce nárazníků Magna

Logistická společnost DB Schenker pomůže zefektivnit dodávky dílů pro mladoboleslavskou automobilku. Ve spolupráci se svým dlouholetým partnerem Magna Exteriors Bohemia zrealizoval přesun kompletace nárazníku Fabia do své haly v blízkosti montážní linky Škoda Auto. celý článek »

Společnost Dopaz navštívila výrobní závod Volvo Trucks v Ghentu

Dlouholetý zákazník Volvo Trucks, společnost Dopaz, si objednala tři nákladní vozidla Volvo, z nichž první byl dodán na konci loňského roku. celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 4%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 7%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 89%
 

Více »

V tomto čísle

  • Co trápí autodopravce (1)
  • Nový Econic 2630G L ENA 6x2/4
  • Elektromobil není všelék
  • 50 let Česmad Bohemia

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr