Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 9. března 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Novinky ze světa silniční autodopravy

Podívejte se na aktuální zprávy ze světa silniční autodopravy a logistiky. Víte, že v letošním roce vstupuje časopis Truck & business v České republice již do svého 11. ročníku? Časopis si můžete předplatit ZDE nebo přečíst nově on-line na Alza.cz na této adrese. I letos je Truck & business mediálním partnerem Tour de Fleet 2016. Navštivte Dny s Fleetem, testujte auta a zapojte se do soutěže o osobní vůz za 350 000 Kč.

Scania slaví 125 let: hlavní mezníky

Společnost Scania letos slaví 125 let inovací. Od svého založení v roce 1891 prošla cestou od soukromé společnosti na výrobu železničních vozů až po dnešního producenta špičkových vozidel s pokročilou konektivitou. Scania ve své historii čelila finančním krizím či nepřátelským pokusům o převzetí... celý článek »

Volvo Drivers´ Fuel Challenge 2016 - registrace zahájena!

Letošním rokem startujeme již 5. ročník této soutěže, kde hlavním cílem je dokázat, že ekonomický a správný způsob řízení může přinést významné úspory v oblasti dopravy i životního prostředí, a že řidič je důležitá a nedílná součást v oblasti úspor paliva. Věříme, že i letošní klání bude stejně... celý článek »

Technologie Continentalu pro autobusy Solaris

Polský výrobce autobusů Solaris schválil používání systému kontroly tlaku pneumatik ContiPressureCheckTM ve svých autobusech. Společnost se zabývá výrobou autobusů pro městskou i regionální dopravu a trolejbusů. Patří mezi špičku ve svém oboru. Ve svých vozidlech bude nyní používat systém... celý článek »

Scania a Ericsson spolupracují v oblasti konektivity

Na konferenci Mobile World Congress v Barceloně oznámily společnosti Ericsson a Scania začátek vzájemné spolupráce s cílem urychlit nástup konektivity užitkových vozidel a infrastruktury. Zástupci obou společností jsou přesvědčeni, že pokroky v komunikačních technologiích a budoucí rozvoj sítí 5G... celý článek »

Schenker má nový společní podnik v Británii

DB Schenker získal 75 % společnosti Redhead Holdings Ltd. Rozšíří tak svou přepravní síť pro přepravu zásilek ve Velké Británii. celý článek »

Česmad slaví 50, prosadil se i v podmínkách tržní ekonomiky

21. února 1966 se konalo ustavující plenární shromáždění, na němž se 11 státních podniků ČSAD z celého Československa spolu s představiteli tehdejšího vedení státu dohodlo na vytvoření profesní organizace s názvem Sdružení československých mezinárodních automobilových dopravců -... celý článek »

Schenker na Severní Moravě silnější

Mezinárodní logistická společnost DB Schenker působí od začátku tohoto roku v nových skladech pro pozemní přepravu v Novém Jičíně a v Humpolci. Investicemi do modernějších hal o větší ploše pokračuje společnost v systematickém rozšiřování skladových kapacit, propustnosti sítě a zvyšování kvality... celý článek »

BORS Břeclav s novými autobusy Scania

(Tisková zpráva Scania) Díky svému modrožlutému zbarvení jsou vozidla BORS Břeclav a.s. nepřehlédnutelná a hlavně na jižní Moravě je snad nemožné se s nimi nepotkat. Do stávající flotily téměř padesáti nákladních vozidel a více než 130 autobusů přibyl nový vůz na jednu z nejvytíženějších linek... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 1%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 4%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 9%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 88%
 

Více »

V tomto čísle

  • Scania P 2870 DB 4x2 MNB
  • Pro vyšší hospodárnost a ekologii
  • Co trápí autodopravce
  • Reforma zákonů o silniční dopravě

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr